Młodzież wyszła na boiska

PIŁKA NOŻNA Seniorzy Orkana mieli tym razem wolny weekend, natomiast młodzież musiała swoje wybiegać po boisku. Młodzicy i trampkarze solidarnie zremisowali po 3:3.

Pierwsza drużyna młodzików Orkana (2008/9) rozegrała sparing z Akademią Piłkarską Zina Warszawa. Spotkanie zostało podzielone na tercje po 30 minut każda (9-osobowe składy) oraz dodatkowe 30 minut na pełnowymiarowym boisku po jedenastu. Spotkanie zakończyło się sprawiedliwym remisem, chociaż rywale po dwóch tercjach prowadzili 3:1.

KP Orkan Sochaczew – AP Zina Warszawa 3:3 (0:0, 1:3, 2:0, 0:0)

gole: Eryk Staniaszek (2), Oskar Kaźmierczak

skład: Antoni Ilczuk, Jędrzej Kuśmierczyk, Eryk Makulski, Franciszek Stawicki, Adam Rychlinski, Oliwier Mroczek, Eryk Staniaszek, Stanisław Leszczyński, Oskar Kaźmierczak, Maciej Duplicki, Hubert Duplicki, Oskar Staniaszek, Hubert Ptasiński, Adam Wosiński, Wiktor Stolarski, Marcel Feliga, Maciej Wasilewski, Dominik Gasiński, Oliwier Sabalski

Drugi sparing, to derby pomiędzy Orkanem a Boryszewiakami. Spotkanie stało na niezłym poziomie i zakończyło się remisem.

KP Orkan Sochaczew – Unia Boryszew 3:3 (0:1)

gole: Kacper Niegowski (2), Mikołaj Przydworski – Kamil Jażdżyk (3)

skład Orkana: Firlej – Rozmarynowski, Fabisiak, Pawlik, Haczykowski, Adamczewski, Kołodziejczak, Szczepaniak, Rutkowski, Przydworski, Niegowski, Kaczor, Jaworski, Skomiał, Rozkres, Świątek

skład Unii: Głowacki – Makowiecki, Romanowski, Zabłocki, Kazimierski, Tomczyk, Wałczuk, Franasiak, Stankiewicz, Jarosz, Roznowski, Jażdżyk, Jesiołowski, Kamiński, Jezierski, Szymański

Kontynuując wątek Unii Boryszew, należy wspomnieć o jeszcze dwóch meczach rozegranych przez młodzież z tego klubu. Rocznik 2011 rywalizował z rówieśnikami z KS Teresin. Zdecydowano, że odbędzie się dwumecz. Pierwsze spotkanie wyraźnie wygrali Unici, a w drugim padł remis. Gole dla KST Zieloni strzelili: Janek Gutowski (3), Alek Przybylski oraz Dominik Tober, natomiast dla Niebieskich – Dominik Przytuła (2)

Unia Boryszew – KS Teresin Zieloni 11:5

Unia Boryszew – KS Teresin Niebiescy 2:2

skład Unii: Borkowski, Deka, Duplicki, Felczak, Kaczmarek, Kruszewski, Krzyżaniak, Potyra, Ufa, Winnicki, Załuski, Zieliński, Zimochocki

skład Zielonych: Franek Szczypiński, Janek Gutkowski, Szymek Wieczorek, Krzyś Szumacher, Alek Przybylski, Dawid Kamiński, Antek Pisarkiewicz, Dominik Tober

skład Niebieskich: Przemek Skroński, Dominik Przytuła, Dawid Kamiński, Alek Przybylski, Kacper Pietrzak, Piotrek Karaś, Władek Żejmo, Franek Szczypiński

Serię sparingów biało-niebieskich zakończył mecz rocznika 2005 z Deltą Warszawa. Porażka 2:3 (gole: Kamil Kamiński, Cezary Sokołowski) wstydu nie przynosi. Unici zagrali w składzie: Narkintowicz – Miłkowski, Kołecki, Miłkowski, Panek, Pętlak, Szewczyk, Tomczak, Tyl, Nowakowski, Kamiński oraz Błaszczyk, Krysiak, Wróblewski, Romanowski, Sokołowski, Odolczyk, Surmański, Wosiński, Prengowski, Kornacki