Zwycięstwo chodakowskiej młodzieży

fot.pixabay

PIŁKA NOŻNA Do Maszewa na turniej halowy wybrały się dwie drużyny chodakowskiej Bzury z rocznika 2009. Pierwsza ekipa biało-zielonych po 1:0 wygrała z Amatorem II Maszewo oraz FEA Łąck. Z UKS Wisełka Dobrzyń, Bzura zwyciężyła 2:1. Dopełnieniem były dwa remisy. 2:2 z Amatorem Maszewo oraz 1:1 z Bzurą II Chodaków.

Chodakowskie „rezerwy” oprócz remisu z pierwszą drużyną, pozostałe mecze przegrała. Z FEA Łąck, Amatorem Maszewo i Amatorem II Maszewo po 0:1 oraz Wisełką Dobrzyń 0:2.

W meczu o piąte miejsce Bzura II Chodaków uległa 0:3 Amatorowi II Maszewo. W finale zagrały pierwsze składy Amatora Maszewo i Bzury Chodaków. W regulaminowym czasie mecz zakończył się remisem 1:1. O zwycięstwie w turnieju zadecydowały rzuty karne. Te lepiej strzelali nasi zawodnicy (3-2). Po ich zakończeniu zasłużenie cieszyli się ze swojego triumfu.

Podopieczni Mateusza Struzika zagrali w składach:

Bzura I Chodaków: Kacper Mitrowski, Maciej Majkowski, Mateusz Matusiak, Adam Ciurzyński, Marcel Cybulski, Franciszek Pietrzyk, Ryszard Siekierski oraz Adam Szatkowski

Bzura II Chodaków: Paweł Wierzba, Kuba Wierzba, Oskar Kmiecik, Adam Pawłowski, Patryk Szatas, Mateusz Szatkowski, Filip Szufliński i Bruno Nowicki.

Tomasz Ertman

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz