Strona główna Mazowsze Wydział do Spraw Osób Niepełnosprawnych z nowym numerem telefonu

Wydział do Spraw Osób Niepełnosprawnych z nowym numerem telefonu

71
0
PODZIEL SIĘ
Pixabay

Jak czytamy na stronie internetowej Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego zmianie uległ numer telefonu oraz faksu do Wydziału do Spraw Osób Niepełnosprawnych. Można teraz uzyskać wszelkich informacji, dzwoniąc pod numer telefonu 22 695 75 40, lub wysyłając dokument na faks: 22 695 75 42. Z Wydziałem można kontaktować się również za pomocą adresu mailowego sekretariatwzon@mazowieckie.pl.

Pod nowym numerem można kontaktować się w celu uzyskania informacji o działalności Wojewódzkiego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności.

Wydział do Spraw Osób Niepełnosprawnych zajmuje się m.in.: prowadzeniem spraw wynikających z nadzoru pełnionego przez Wojewodę nad powiatowymi zespołami do spraw orzekania o niepełnosprawności, zapewnieniem obsługi administracyjno-prawnej Wojewódzkiego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności, realizacją zadań związanych z odwołaniami do sądów pracy i ubezpieczeń społecznych od orzeczeń Wojewódzkiego Zespołu do spraw Orzekania o Niepełnosprawności oraz realizacją zadań Wojewody wynikających z przepisów ustawy o Funduszu Solidarnościowym.

źródło: MUW