Strona główna Sport W hali i na boisku

W hali i na boisku

91
0
PODZIEL SIĘ
fot.pixabay

 PIŁKA NOŻNA Rocznik 2010 z Teresina ma już za sobą rywalizację w Lidze Zimowej. Teraz do rozgrywek przystąpili chłopcy o rok starsi. Organizatorem rozgrywek jest Legia Warszawa.

W pierwszym, zaległym meczu KS Teresin od razu trafił na Legionistów. Mecz był bardzo zacięty ale… niestety został przegrany 2:3 (gole strzelił Strączewski).

Niestety kalendarz rozgrywek tak został ułożony, że naszej drużynie pozostało niewiele czasu na odpoczynek. Po kilku minutach musieli ponownie wybiec na boisko, by rozegrać mecz drugiej kolejki z Akademią Piłkarską Champions Mińsk Mazowiecki. Jak się okazało, spotkanie z legionistami było dobrym przetarciem i teresinianie nie dali szans rywalom, ogrywając ich 6:2. Tym razem Strączewski strzelił trzy gole. Dwa dołożył Zuchora, a jednego Banaszek. KS Teresin zagrał w składzie: Orzechowski, Koguc, Stychlerz, Janecki, Nowakowski, Feliga, Werle, Janecki, Strączewski, Rosa, Beliak, Wójcik oraz Zuchora.

Jakby tego było za mało, w niedzielę piłkarska dzieciarnia wybiegła na boisko. Zwycięstwo 3:2 z Pogonią Grodzisk Mazowiecki, to z pewnością bardzo radosne wydarzenie minionego tygodnia. Gole w tym meczu zdobył Banaszek. KS Teresin zagrał w składzie: Orzechowski, Koguc, Stychlerz, Wójcik, Janecki, Werle, Zuchora, Banaszek, Beliak, Nowakowski, Kamiński, Letki.

 Tomasz Ertman