Strona główna Sport SPARINGOWE DERBY POWIATOWYCH DRUŻYN

SPARINGOWE DERBY POWIATOWYCH DRUŻYN

80
0
PODZIEL SIĘ
fot.pixabay

PIŁKA NOŻNA W tym tygodniu tylko trzy nasze drużyny piłkarskie zdecydowały się na mecze sparingowe. Tajfun Brochów rywalizował z Guzovią Guzów. Po jednostronnym spotkaniu podopieczni Grzegorza Szypszaka pewnie wygrali. W sparingowym derby, starły się sochaczewski Orkan z Promykiem Nowa Sucha.

Klasyfikowany wyżej Orkan wygrał pewnie mecz i co jeszcze bardziej cieszy, na boisku pojawiło się dwudziestu zawodników.

Za tydzień kolejne mecze, a do rozpoczęcia rozgrywek coraz mniej czasu.

Tajfun Brochów – Guzovia Guzów 6:1 (3:1)

gole: A. Nowakowski (2), K. Pisarek (2), Jaczyński, Piórkowski

skład: Pręgowski – Patryk Pisarek, Piotr Pisarek, Orliński, Nowicki, Piórkowski, K. Pisarek, Sadowski, Szczerbik, Szypszak, A. Nowakowski oraz Baj, Jaczyński, Surmański, Sankowski, Ciołek

KP Orkan Sochaczew – Promyk Nowa Sucha 6:2 (3:0)

gole: Damian Pączek (3), Cezary Czarnecki (2), Sebastian Wójcik – Maciej Księżak, piłkarz testowany

skład Orkana: Michał Nowakowski – Konrad Kowalski, Kamil Jeznach, Łukasz Kobierecki, Patryk Malinowski, Robert Wasilewski, Mateusz Kaczorowski, Damian Pączek, Piotr Orliński, Adrian Rzeźniczek, Cezary Czarnecki, Sebastian Wójcik, Radosław Strzelczyk, Adam Jastrzębski, Kacper Jasiński, Patryk Rygacki, Grzegorz Affek, Przemysław Bardziński, Mariusz Wilczek, Radosław Jaworski.

skład Promyka: Bartłomiej Siekiera, Patryk Felczak, Robert Dąbrowski, Marcin Jaworski, Marcin Gajda, Jakub Nowakowski, Damian Chełmiński, Zawodnik Testowany 1, Maciej Nowicki, Tomasz Jurczak i Zawodnik Testowany 2. Grali także: Rafał Dalke, Michał Regulski, Karol Drązikowski, Kacper Drązikowski, Kacper Charaziński, Paweł Księżak, Maciej Księżak, Jakub Teodorowicz oraz Igor Waśniewski

Terminarz sparingów (zapewne będzie jeszcze uzupełniony)

20 lutego: Bzura Chodaków – Grom Warszawa, Promyk Nowa Sucha – Pogoń Bełchów

21 lutego: Tajfun Brochów – Huragan Bodzanów

27 lutego: KS Teresin – Sokół Serock, Promyk Nowa Sucha – Zryw Wygoda, Unia Iłów – Pogoń II Grodzisk Mazowiecki

27/28 lutego: Unia Iłów – Pogoń II Grodzisk Mazowiecki, Tajfun Brochów – Wisła Płock juniorzy, Bzura Chodaków – Znicz II Pruszków

6 marca: Bzura Chodaków – Okęcie Warszawa, Promyk Nowa Sucha – Zorza Szczawin Kościelny, KS Teresin – KS Raszyn

6/7 marca: Tajfun Brochów – Guzovia Guzów

13 marca: Bzura Chodaków – Stoczniowiec Płock, Promyk Nowa Sucha – Rawka Bolimów

13/14 marca: Bzura Chodaków – Stoczniowiec Płock, Tajfun Brochów – Wisła Zakroczym, Piast Feliksów – Guzovia Guzów

20/21 marca: Orkan Sochaczew – Wisła Nowy Duninów

21 marca: Bzura Chodaków – Madziar Nieporęt

27 marca: Bzura Chodaków – Escola Varsovia

1 kwietnia: Orkan Sochaczew Juniorzy – Zjednoczeni Bulkowo

Orkan Sochaczew Młodzicy U13

20.02 Pogoń II Grodzisk Maz. – Orkan

27.02 KS Łomianki – Orkan

06.03 Orkan – Błonianka Błonie

13.03 Orkan – AP Zina Warszawa

20.03 Orkan – Widok Skierniewice

Orkan II Sochaczew Młodzicy U13

20-21.02 wolny termin

27-28.02 wolny termin

6-7.03.2021 wolny termin

13-14.03 KS Teresin – Orkan

20-21.03 Błękitni Korytów – Orkan

Orkan Sochaczew Trampkarze U15

20.02 Orkan – Piast Feliksów

27.02 Pelikan Łowicz – Orkan

06.03 brak rywala

13.03 Piast Feliksów – Orkan

20.03 Unia Skierniewice – Orkan

20.03 Orkan – KS Teresin

Unia Boryszew rocznik 2005

20-21.02 Sokół Aleksandrów Łódzki

27.02 Wisła Płock

06-07.03 ŁKS Łódź

13-14.03 Delta Warszawa

Tomasz Ertman