Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

80
0
PODZIEL SIĘ
fot.policja

Chciał uciec policjantom

KUZNOCIN Policjanci ścigali 15 lutego kierowcę peugeota, który nie zatrzymał się do kontroli. Po zatrzymaniu uciekiniera okazało się, że nie miał on uprawnień do kierowania pojazdami. Do zdarzenia doszło w Kuznocinie. Po wykonanych czynnościach policyjnych mężczyznę zwolniono.

Woreczek z trawką

SOCHACZEW Policjanci z referatu operacyjno-rozpoznawczego zatrzymali 19-letniego mieszkańca Sochaczewa. Chłopak posiadał przy sobie około 37 gramów marihuany. Do zdarzenia doszło 15 lutego na ulicy Warszawskiej.

Wpadł z amfą

SOCHACZEW Funkcjonariusze wydziału prewencji sochaczewskiej policji zatrzymali 21-letniego mieszkańca miasta poszukiwanego w celu doprowadzenia do zakładu karnego. Do zatrzymania doszło 16 lutego na ul. Kościńskiego. Mężczyzna w chwili zatrzymania miał przy sobie amfetaminę.

Jazda z zakazami

DACHOWA W trakcie kontroli drogowej 17 lutego policjanci zatrzymali 42-latka, który jechał nissanem almerą. Gdy sprawdzili go w policyjnym systemie danych, okazało się, że mężczyzna ma aż cztery sądowe zakazy prowadzenia pojazdów. Do kontroli drogowej doszło w Dachowej.

Miał pragnienie

SOCHACZEW Nieznany sprawca w jednym ze sklepów przy ul. 15 Sierpnia ukradł zgrzewkę piwa. Mężczyzna wsiadł do bmw i odjechał z miejsca zdarzenia. Do zdarzenia doszło 18 lutego.

Spowodowała kolizję

TERESIN Kobieta kierująca skodą podczas nieprawidłowo wykonanego manewru skręcania doprowadziła do kolizji z fiatem. Do zdarzenia doszło 19 lutego na ul. Torowej w Teresinie. Kobieta została ukarana mandatem karnym.

Na podwójnym gazie

WÓJTÓWKA Policjanci z sochaczewskiej drogówki zatrzymali w trakcie kontroli drogowej kierowcę opla corsy. W trakcie czynności okazało się, że 20-latek, mieszkaniec gminy Nowa Sucha, jest nietrzeźwy. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało, że ma prawie 1,7 promila alkoholu w organizmie. Dodatkowo wyszło na jaw, że nie ma też uprawnień do kierowania pojazdami. Do zdarzenia doszło 20 lutego w Wójtówce.

Amator ptaszków

SOCHACZEW Policjanci zostali powiadomieni przez poszkodowanego, że nieznany sprawca włamał się do woliery z ptakami. Złodziej ukradł cztery papugi i gołąbka diamentowego. Zgłoszenie wpłynęło na policję 21 lutego. Do zdarzenia doszło na ul. Fabrycznej.

oprac. BN