Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

146
0
PODZIEL SIĘ
fot.policja

 Na gorącym uczynku

SOCHACZEW Policjanci dostali 8 lutego informację o ujęciu sprawcy kradzieży sklepowej. Mundurowi nałożyli na niego mandat karny. Do zdarzenia doszło na ul. Hubala.

Trafił do aresztu

SOCHACZEW Policjanci zatrzymali 23-letniego mężczyznę, którego na podstawie decyzji sądu, doprowadzili do aresztu śledczego. Do zdarzenia doszło 9 lutego na ul. 15 Sierpnia.

Uszkodził kłódki

BRAKI Nieznani sprawcy uszkodzili cztery kłódki i drzwi wejściowe. Poicja została o tym fakcie powiadomiona przez właściciela. Do zdarzenia doszło 9 lutego w miejscowości Braki.

Wpadł w Sochaczewie

SOCHACZEW Policjanci z wydziału ruchu drogowego wylegitymowali mieszkańca Gdyni, poszukiwanego do ustalenia miejsca pobytu. Do zdarzenia doszło 10 lutego na ul. Żyrardowskiej.

Jechał z zakazem

SOCHACZEW Podczas policyjnej kontroli drogowej okazało się, że 36 -letni mieszkaniec powiatu sochaczewskiego ma orzeczony sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Mężczyzna jednak jechał swoim autem. Do zdarzenia doszło 10 lutego na ul. Sienkiewicza.

Wpadł z prochami

SOCHACZEW Policjanci zatrzymali 11 lutego 31-letniego mężczyznę,. W trakcie kontroli okazało się, że miał on w domu narkotyki. Do zdarzenia doszło na ul. Przylasek.

Spowodował kolizję

WÓJTÓWKA Kierowca mercedesa nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu. W efekcie doprowadził do kolizji z hondą. Do zderzenia pojazdów doszło 11 lutego w Wójtówce.

Ukradł piwo

SOCHACZEW Na ul. Hubala w Sochaczewie doszło 12 lutego do kradzieży piwa w jednym ze sklepów. Policja ukarała sprawcę wykroczenia mandatem karnym.

Zniszczył drzwi wejściowe

SOCHACZEW Policjanci zostali powiadomieni 12 lutego o uszkodzeniu drzwi wejściowych w jednym z mieszkań na ul. Kościńskiego. Strata wyceniona została do kwoty 3 tys. złotych. Trwa postępowanie.

Najechana przez mana

MŁODZIESZYN Kierowca pojazdu marki MAN uderzył w tył audi a6. Do zdarzenia doszło w Młodzieszynie. Kobieta poruszająca się pojazdem osobowym została przewieziona do szpitala. Do zdarzenia doszło 13 lutego.

Łoś zaatakował

ELŻBIETÓW Policjanci dostali zgłoszenie 13 lutego o kolizji pojazdu volkswagen polo z łosiem. Do zdarzenia doszło w Elżbietowie. Samochód jest poważnie uszkodzony.

Ktoś okradł mieszkanie

SOCHACZEW Nieznany sprawca dostał się w niedzielę, 14 lutego do mieszkania przy ul. Piłsudskiego w Sochaczewie. Ukradł z niego aparat fotograficzny marki Zenit oraz dwie butelki wódki.

Oprac. BN