Strona główna Powiat Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

243
0
PODZIEL SIĘ
fot.policja

Spowodował kolizję

SOCHACZEW Mieszkaniec Sochaczewa kierujący peugeotem, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i doprowadził do zderzenia z volkswagenem. Okazało się, że mężczyzna ma cofnięte uprawnienia do kierowania. Sprawca kolizji odmówił przyjęcia mandatu karnego, więc sporządzono notatkę do wniosku o ukaranie. Do zdarzenia drogowego doszło 1 lutego na ul. 15 Sierpnia.

Wnuczek nie oszukał

SOCHACZEW Do małżeństwa z Sochaczewa 1 lutego zadzwonił mężczyzna i poinformował, że ich syn doprowadził do wypadku drogowego. Telefonujący dodał, że syn zatrzymany został przez policję i potrzebne są pieniądze na załatwienie sprawy. Jednak zanim padła kwota seniorzy rozłączyli się i o fakcie powiadomili policję, która podjęła działania.

Straciła rower

SOCHACZEW Mieszkanka gminy Nowa Sucha zgłosiła na policję, że nieznany sprawca ukradł rower pozostawiony w klatce schodowej. Do kradzieży doszło 2 lutego na ul. Żeromskiego.

Stracił prawko

SOCHACZEW Patrol policji 2 lutego zatrzymał do kontroli kierowcę volvo, który przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym. Kierowca jechał o ponad 50 km na godzinę więcej niż to dopuszczalne. Mundurowi zatrzymali mu prawo jazdy. Do zdarzenia doszło na ul. Płockiej.

Toyota nie pojedzie

SOCHACZEW Na ulicy Trojanowskiej 3 lutego nieznany sprawca ukradł cztery koła wraz z aluminiowymi felgami z toyoty yaris. Policja prowadzi postępowanie w tej sprawie.

Znikły kable

ANTONIEW Nieznani sprawcy ukradli 3 lutego miedziane kable i klemy od akumulatora. Do zdarzenia doszło w Antoniewie.

Pijana mama

SOCHACZEW Policjanci dostali zgłoszenie, że nietrzeźwa matka zajmuje się małymi dziećmi. Jednak po dojechaniu na wskazany adres policjanci ustalili, że dzieci znajdują się już pod opieką trzeźwego członka najbliższej rodziny. Do zdarzenia doszło 4 lutego.

Wpadł poszukiwany

NOWA PIASECZNICA Policjanci z posterunku w Teresinie zatrzymali 44-letniego mężczyznę poszukiwanego w celu doprowadzenia do zakładu karnego. Do zdarzenia doszło 5 lutego w Nowej Piasecznicy.

Poszukiwany listem gończym

SOCHACZEW Policjanci z referatu operacyjno-rozpoznawczego KPP w Sochaczewie ustalili, że 49-latek poszukiwany listem gończym i mający zakaz kierowania pojazdami, jeździ renaultem megane po osiedlu Boryszew. Mężczyzna został zatrzymany przez kryminalnych na ul. Kościńskiego. Badanie na zawartość alkoholu wykazało, że miał prawie 3 promile. Dodatkowo sochaczewianin ma orzeczony sądowy zakaz kierowania pojazdami. Mieszkaniec Sochaczewa został zatrzymany 5 lutego, usłyszał zarzuty i trafił do zakładu karnego.

Ukradł matę i lampki

SOCHACZEW Nieznany sprawca włamał się 6 lutego do opla astry i ukradł z auta poza dowodem rejestracyjnym elektryczne wkłady do zniczy i matę do ćwiczeń. Do zdarzenia doszło na ul. Trojanowskiej.

 Wpadł z prochami

SOCHACZEW Policjanci zatrzymali 29-letniego mężczyznę na podstawie nakazu doprowadzenia do sądu. Mieszkaniec Sochaczewa miał przy sobie marihuanę. Do zatrzymania doszło 7 lutego na ul. Batalionów Chłopskich.

Jechał za szybko

ERMINÓW Mieszkaniec powiatu łowickiego przekroczył dozwoloną prędkość o więcej niż 50 km na godzinę w obszarze zabudowanym. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy i ukarali mandatem karnym. Do zdarzenia doszło 7 lutego w Erminowie.

Oprac. BN