Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

88
0
PODZIEL SIĘ
fot.policja

Wpadł z marychą

SOCHACZEW Policjanci zatrzymali 20-latka, który posiadał przy sobie marihuanę. Do zdarzenia doszło 25 stycznia na ul. Gawłowskiej.

Oszukana w internecie

SOCHACZEW Mieszkanka Sochaczewa zgłosiła policji 25 stycznia, że została doprowadzona do niekorzystnego rozporządzenia swoim mieniem. Uległa pokusie inwestowania w platformy internetowe i straciła sporo pieniędzy.

Najechał parkującego

SOCHACZEW Nieznany sprawca doprowadził do kolizji z renault, które było zaparkowane na ul. Traugutta. Sprawca najechania uciekł z miejsca zdarzenia. Do kolizji doszło 26 stycznia.

Zatankował i zwiał

JANÓW Kierowca marki renault clio 26 stycznia zatankował paliwo na stacji paliw w Janowie. Po czym odjechał, nie uiszczając opłaty. Policja prowadzi postępowanie w tej sprawie.

Kupił i nie dostał

SOCHACZEW Mieszkaniec Sochaczewa powiadomił 28 stycznia policję, że kupił przez internet dwie maskotki. Choć zapłacił za nie, to jednak towar nie dotarł do niego.

Taranowała na zakręcie

SOCHACZEW Kobieta kierująca toyotą yaris nieprawidłowo wykonała manewr skrętu. W efekcie doprowadziła do kolizji z hondą civic. Do zderzenia doszło 28 stycznia na ul. Warszawskiej.

Na gorącym uczynku

WÓJTÓWKA Policjanci zostali powiadomieni o ujęciu sprawcy kradzieży sklepowej. Do zdarzenia doszło 29 stycznia w jednym z marketów w Wójtówce. Mężczyzna został ukarany mandatem.

Zwinął katalizator

SOCHACZW Nieznany sprawca ukradł 29 stycznia katalizator z mitsubishi. Do zdarzenia doszło na ul. Sienkiewicza.

Jechał za szybko

JANÓW Kierowca dafa nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i doprowadził do kolizji z audi a6. Sprawca kolizji został ukarany mandatem. Do zdarzenia doszło 30 stycznia w Janowie.

Pomogli zagubionemu

KOZŁÓW BISKUPI Policjanci dostali 30 stycznia informację, że w Kozłowie Biskupim chodzi mężczyzna, który może być wyziębiony. Policjanci zauważyli go na ul. Działkowej. Jak ustalili, miał on prawdopodobnie problemy z pamięcią i zagubił się. Policjanci dowieźli go do miejsca zamieszkania.

Jazda bez prawka

SOCHACZEW Na ul. Spartańskiej w Sochaczewie policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę seata. Okazało się, że nie posiadał on uprawnień do kierowania. Auto zostało usunięte z drogi na koszt właściciela. Do zdarzenia doszło 31 stycznia.

Uszkodzili posesję

CZERWONKA PARCEL Nieznani sprawcy dokonali uszkodzenia przęsła bramy i ogrodzenia jednej z posesji. Do zdarzenia doszło w Czerwonce – Parceli 31 stycznia.

opr. BN