KOLEJNI PIŁKARZE WYBIEGAJĄ NA BOISKA

fot.pixabay
Reklamy

PIŁKA NOŻNA Zima mocno trzyma, co nie przeszkadza piłkarzom w rozgrywaniu kolejnych sparingów. Po futbolistach z Teresina na boiskach pokazali się zawodnicy chodakowskiej Bzury, Promyka Nowa Sucha oraz Tajfuna Brochów.

Biało-zieloni pierwszą połowę zakończyli bez goli, chociaż mieli kilka okazji do pokonania bramkarza rywali. Przeciwnicy także zagrozili bramce Zamaniego. Pierwszego gola w nowym roku strzelił Piotr Chmielak, wykorzystując błąd w ustawieniu muru oraz bramkarza. Wicher wyrównał z rzutu karnego. W kolejnych minutach drużyny strzeliły po jeszcze jednym golu i sparing stojący na niezłym poziomie zakończył się remisem.

Nasze A-klasowe drużyny wygrały swoje mecze. Tajfun przez całe spotkanie narzucał warunki gry juniorom Żyrardowianki i zdecydowanie zwyciężył. Promieniści zagrali trzy tercje po trzydzieści minut. Pierwsza była bezbramkowa. W drugiej Promyk przeważał, co udowodnił trzema golami. W ostatniej części gry nasi futboliści dorzucili Czarnym jeszcze dwa gole, pozwalając na strzelenie jednego. Ostatecznie Promyk ograł Czarnych Bednary 5:2.

Wicher Kobyłka – Bzura Chodaków 2:2 (0:0)

gole: Piotr Chmielak, Maciej Brdeja

skład: Zamani – M. Kowalski, P. Chmielak, J. Kowalski, B. Tomaszewski, I. Tomaszewski, Grefkowicz, Tymorek, Stypuła, Szczepanik, Wojciechowski, Wierzbicki, Jeznach

Tajfun Brochów – Żyrardowianka Żyrardów Juniorzy 5:1 (2:0)

gole: Radosław Sadowski (2), Patryk Pisarek, Filip Szypszak, Tomasz Jaczyński

Promyk Nowa Sucha – Czarni Bednary 5:2 (0:0, 3:1, 2:1)

gole: Maciej Nowicki, Tomasz Jurczak, Daniel Krasoń, piłkarz testowany (2)

Dobrze spisały się także nasze drużyny młodzieżowe. Unia Boryszew wygrała 6:1 z AP Żyrardowianka Żyrardów (rocznik 2006). Gole w tym spotkaniu zdobyli: Nowakowski (3), Panek, Szewczyk oraz Tomczak. Biało-niebiescy zagrali w składzie: Narkintowicz, Tomczak, Kołecki, Miłkowski, Rzepczyński, Panek, Pętlak, Surmański, Odolczyk, Nowakowski, Romanowski oraz Błaszczyk, Tyl, Szewczyk, Wosiński, Krysiak, Prengowski, Wróblewski.

Do Żyrardowa wybrała się również drużyna trampkarzy Orkana Sochaczew. Niestety gospodarze okazali się lepsi i wygrali 6:3 (4:2). Gole dla naszej drużyny strzelili: Przydworski, Fabisiak oraz Niegowski. Orkan zagrał w zestawieniu: Firlej, Rozmarynowski, Pawlik, Fabisiak, Świątek, Haczykowski, Kołodziejczak, Skomiał, Michalak, Przydworski, Niegowski, Kaczor, Rutkowski i Rozkres.

Nie próżnowały też orkanowskie drużyny młodzików. Pierwsza ekipa w Milanówku wygrała 2:0 (1:0, 0:0, 1:0) z tamtejszym Milanem. Sochaczewianie zagrali w składzie: Antoni Ilczuk, Jedrzej Kuśmierczyk, Dominik Gasiński, Franciszek Stawicki, Eryk Makulski, Oliwier Mroczek, Eryk Staniaszek, Stanisław Leszczyński, Hubert Ptasiński, Oliwier Sabalski, Oskar Staniaszek, Maciej Wasilewski, Krystian Panek, Maciej Duplicki, Marcel Feliga, Hubert Duplicki, Oskar Kaźmierczak, Wiktor Stolarski oraz Adam Wosiński.

„Rezerwy” młodzików (drugi zespół) Orkana przegrali 3:5 wyjazdowy mecz z UKS Borzęcin (gole strzelili: Hubert Ptasiński, Igor Kaliński, Hubert Chrzanowski). Piłkarze ze stadionu przy ulicy Warszawskiej zagrali w składzie: A. Ilczuk, K. Ilczuk, Żółtowski, O. Kamiński, H. Kamiński, Zarzycki, Zygmunciak, Chrzanowski, Baranowski, Owczarzak, Maciejski, I. Kaliński, A. Kaliński, Hetner, Skrzypczak, Kołodziejczyk, Smółka, Ptasiński oraz Wosiński.

Terminarz sparingów (zapewne będzie jeszcze uzupełniony)

13 lutego: Bzura Chodaków – Wisła Płock juniorzy, KS Teresin – Polonia II Warszawa

13/14 lutego: Promyk Nowa Sucha – Guzovia Guzów

14 lutego: Tajfun Brochów – BUKS Pruszków

20 lutego: Bzura Chodaków – Grom Warszawa, Promyk Nowa Sucha – Pogoń Bełchów

21 lutego: Tajfun Brochów – Huragan Bodzanów

27 lutego: KS Teresin – Sokół Serock, Promyk Nowa Sucha – Zryw Wygoda, Unia Iłów – Pogoń II Grodzisk Mazowiecki

27/28 lutego: Unia Iłów – Pogoń II Grodzisk Mazowiecki, Tajfun Brochów – Wisła Płock juniorzy, Bzura Chodaków – Znicz II Pruszków

6 marca: Bzura Chodaków – Okęcie Warszawa, Promyk Nowa Sucha – Zorza Szczawin Kościelny, KS Teresin – KS Raszyn

6/7 marca: Tajfun Brochów – Guzovia Guzów

13 marca: Bzura Chodaków – Stoczniowiec Płock, Promyk Nowa Sucha – Rawka Bolimów

13/14 marca: Bzura Chodaków – Stoczniowiec Płock, Tajfun Brochów – Wisła Zakroczym, Piast Feliksów – Guzovia Guzów

20/21 marca: Orkan Sochaczew – Wisła Nowy Duninów

21 marca: Bzura Chodaków – Madziar Nieporęt

27 marca: Bzura Chodaków – Escola Varsovia

1 kwietnia: Orkan Sochaczew Juniorzy – Zjednoczeni Bulkowo

Orkan Sochaczew Młodzicy U13

13.02 AP II Żyrardów – Orkan

14.02 Płock – Turniej „SPARTA CUP”

20.02 Pogoń II Grodzisk Maz. – Orkan

27.02 KS Łomianki – Orkan

06.03 Orkan – Błonianka Błonie

13.03 Orkan – AP Zina Warszawa

20.03 Orkan – Widok Skierniewice

Orkan II Sochaczew Młodzicy U13

14.02 Płock – Turniej „Sparta-CUP”

20-21.02 wolny termin

27-28.02 wolny termin

6-7.03. wolny termin

13-14.03 KS Teresin – Orkan

20-21.03 Błękitni Korytów – Orkan

Orkan Sochaczew Trampkarze U15

14.02 Milan Milanówek – Orkan

20.02 Orkan – Piast Feliksów

27.02 Pelikan Łowicz – Orkan

06.03 brak rywala

13.03 Piast Feliksów – Orkan

20.03 Unia Skierniewice – Orkan

20.03 Orkan – KS Teresin

Unia Boryszew rocznik 2005

13-14.02 Pelikan Łowicz

20-21.02 Sokół Aleksandrów Łódzki

27.02 Wisła Płock

06-07.03 ŁKS Łódź

13-14.03 Delta Warszawa

Tomasz Ertman

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz