Strona główna Sport Coś nie idzie tenisistom Tęczy

Coś nie idzie tenisistom Tęczy

52
0
PODZIEL SIĘ
fot.pixabay

TENIS STOŁOWY Ciężki mają sezon tenisiści stołowi Tęczy Budki Piaseckie. W miniony weekend obydwie drużyny przegrały po 2:8. W drużynie z Nadarzyna zagrał sochaczewianin Mikołaj Kamiński, który bez większych problemów wygrał po 3:0 z Damianem Selerskim oraz Adamem Kłosińskim. Przegrane są wysokie jednak przy większej odwadze w grze oraz skupieniu wyniki tych spotkań mogły być o wiele bardzie korzystne.

Tęcza Budki Piaseckie – MUKS Start Spalona Mleczarnia Nadarzyn 2:8

Damian Selerski – Mikołaj Kamiński 0:3 (9-11, 12-14, 4-11)

Adam Kłosiński – Jakub Warpas 2:3 (9-11, 10-12, 11-8, 11-8, 9-11)

Dariusz Skowroński – Maciej Kotarski 3:0 (12-10, 12-10, 12-10)

Mateusz Selerski – Karol Matyjek 0:3 (8-11, 5-11, 7-11)

Selerski/Selerski – Kamiński/Kotarski 1:3 (10-12, 4-11, 11-5, 7-11)

Skowroński/Kłosiński – Matyjek/Warpas 2:3 (12-10, 9-11, 11-6, 9-11, 7-11)

Damian Selerski – Jakub Warpas 3:0 (11-7, 11-6, 12-10)

Adam Kłosiński – Mikołaj Kamiński 0:3 (8-11, 4-11, 4-11)

Dariusz Skowroński – Karol Matyjek 1:3 (8-11, 2-11, 11-8, 9-11)

Mateusz Selerski – Maciej Kotarski 1:3 (8-11, 13-15, 11-7, 6-11)

Tabela II Ligi Mazowieckiej

1.Bogoria II Grodzisk Mazowiecki 18

2.NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 18

3.Start Spalona Mleczarnia Nadarzyn 16

4.Return Piaseczno 14

5.Orzeł Siedlin 12

6.Pongori Józefów 11

7.English Perfect Olsztyn 8

8.Spójnia Warszawa 7

9.Victoria Płock 6

10.Warmia Lidzbark Warmiński 5

11.Beinteractive Gąbin 5

12.Tęcza Budki Piaseckie 4

13.Lupus Kabaty Warszawa 0

Transluk SRS II Łomna – Tęcza Budki Piaseckie 8:2

Kamil Ocipka – Dariusz Rączkowski 3:2 (12-01, 11-9, 7-11, 7-11, 11-6)

Dominik Ocipka – Błażej Skrzypkowski 3:2 (8-11, 11-9, 12-14, 11-9, 11-8)

Krzysztof Wroniewski – Nikodem Zofczak 3:0 (11-5, 11-8, 11-4)

Mariusz Regulski – Michał Kowalczyk 3:1 (11-13, 11-7, 11-9, 14-12)

Ocipka/Ocipka – Kowalczyk/Zofczak 3:0 (11-7, 14-12, 11-9)

Wroniewski/Pawłowski – Rączkowski/Skrzypkowski 3:0 (11-5, 12-10, 11-5)

Kamil Ocipka – Błażej Skrzypkowski 3:0 (12-10, 11-5, 11-7)

Dominik Ocipka – Dariusz Rączkowski 3:2 (11-7, 11-7, 9-11, 7-11, 11-8)

Mariusz Regulski – Nikodem Zofczak 1:3 (7-11, 8-11, 11-2, 9-11)

Tomasz Pawłowski – Michał Kowalczyk 0:3 (8-11, 4-11, 6-11)

Tabela IV Ligi Mazowieckiej, grupa A

1.UKS Sanniki 17

2.Wkra Sochocin 14

3.Transluk II Łomna 14

4.Profilter Łochów 13

5.Spójnia III Warszawa 11

6.Alfa II Gostynin 9

7.Macovia Maków Mazowiecki   9

8.Olimpijczyk Jeżewo 8

9.Beiteractive II Gąbin 8

10.KS Wąsewo 6

11.Tęcza II Budki Piaseckie   5

12.UKS 14 Ursus Warszawa 2

13.Politechnika II Warszawa   2

Tomasz Ertman

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułDwie ważne wygrane
Następny artykułZŁOTY POCZĄTEK SEZONU