Strona główna Sochaczew Strażacy mają ambulans

Strażacy mają ambulans

164
0
PODZIEL SIĘ
Fot. OSP Budki Piaseckie

BUDKI PIASECKIE Jednostka OSP w Budkach Piaseckich, dzięki Samodzielnemu Publicznemu Zakładowi Opieki Zdrowotnej Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Płocku, wzbogaciła się o profesjonalny ambulans sanitarny typu C volkswagen crafter. Sprzęt ten oficjalnie został przekazany 23 grudnia.

– Nasza jednostka w swoich szeregach zrzesza ratowników medycznych, którzy po oględzinach stwierdzili, że pojazd, który nam zaoferowano, jest w bardzo dobrym stanie technicznym. Na pewno, po dokonaniu niezbędnych adaptacji, długo posłuży lokalnej społeczności gminy Teresin, jak i całemu powiatowi sochaczewskiemu podczas zabezpieczenia imprez – stwierdził Grzegorz Bylicki, prezes OSP w Budkach Piaseckich.

Lucyna Kęsiska – dyrektor SP ZOZ WSPRiTS w Płocku wraz z Zofią Gołębiewską – zastępcą dyrektora ds. Techniczno-Eksploatacyjnych tej placówki, podpisały umowę ze strażakami oraz przekazały klucze od ambulansu.

Przy okazji uzyskania sprzętu druhowie dziękują Adamowi Orlińskiemu, wiceprzewodniczącemu Sejmiku Województwa Mazowieckiego, za pomoc w pozyskaniu ambulansu.

BN