Strona główna Sochaczew Sochaczew gra z WOŚP

Sochaczew gra z WOŚP

93
0
PODZIEL SIĘ
fot.policja

Trwają licytacje z których dochód zasili konto fundacji. W 18 punktach miasta rozstawione są już puszki, do których można wrzucać datki. W internecie funkcjonuje sochaczewska puszka zdalna, do której pieniądze można „wrzucić” bez wychodzenia z domu.

Jeśli ktoś chciałby wesprzeć WOŚP nie czekając do niedzielnego finału, jest na to kilka sposobów. Puszki fundacji znajdują się w sklepach na terenie miasta. Pieniądze można też „wrzucić” bez wychodzenia z domu za pośrednictwem internetu. Pod tym adresem nasz sztab uruchomił wirtualną puszkę: https://eskarbonka.wosp.org.pl/rnz9fb?fbclid=IwAR3clOpRrRCEwTeY106mIghlwXy2AV4Iu_bNwvD2IQCNx2s2lLtXRmnsVas

W ramach finału w Sochaczewie będzie można wziąć udział w dwóch imprezach biegowych. Około 15.00 na placu Kościuszki pojawią się (oczywiście z zachowaniem bezpiecznego dystansu) uczestnicy biegu „Z pierwszej Stolicy do Stolicy”, sztafety która wyruszy w sobotę z Gniezna by w niedzielę dotrzeć do Warszawy. W Sochaczewie biegacze zaplanowali około półgodzinny postój, który będzie okazją do rozmów z mieszkańcami. W powiecie sochaczewskim trasa ich biegu będzie wiodła z Rybna w kierunku Żelazowej Woli i Kampinosu. Jeśli ktoś z sochaczewskich biegaczy chce wesprzeć tę inicjatywę, może dołączyć do sztafety na tym odcinku.

Druga impreza biegowa to „Bieg po zdrowie”. Będzie można wziąć w nim udział w dniu finału, a jego rozpoczęcie zaplanowano na 11.45 przy zejściu na bulwary spacerowe nad Bzurą od strony parku Chopina.

Czuwanie nad bezpieczeństwem kwestujących oraz całego finału deklaruje sochaczewska policja.

um