Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

196
0
PODZIEL SIĘ
fot.policja

Bez prawka

SOCHACZEW Podczas kontroli drogowej na ul. Gawłowskiej policjanci odkryli, że zatrzymany przez nich kierowca mazdy nie posiada wymaganych uprawnień. Auto zostało usunięte z drogi na koszt właściciela. Zdarzenie miało miejsce 18 stycznia.

Stracił panowanie

ADAMOWA GÓRA W poniedziałek, 18 stycznia, w Adamowej Górze kierowca toyoty avensis stracił panowanie nad autem i doprowadził do zderzenia z infiniti.

Zabrali katalizator

SOCHACZEW Nieznany sprawca ukradł katalizator z opla zaparkowanego na ul. Żeromskiego w Sochaczewie. Kradzież miała miejsce 19 stycznia.

Atak na drzwi

MISZORY W miejscowości Miszory nieznany sprawca uszkodził drzwi hyundaia. Do zdarzenia doszło 19 stycznia.

Wykorzystał konto

SOCHACZEW W środę, 20 stycznia, mieszkanka Sochaczewa zgłosiła policji, że nieznany sprawca włamał się na jej konto na portalu społecznościowym i wystawiał przedmioty do sprzedaży.

Nie popalił

SOCHACZEW Na ulicy Kraszewskiego w Sochaczewie policjanci zatrzymali 26-latka, przy którym znaleźli narkotyki. Do zdarzenia doszło 20 stycznia.

Puknął i uciekł

MIKOŁAJEW W Mikołajewie kierowca toyoty nie dostosował prędkości do warunków ruchu i doprowadził do zderzenia z volkswagenem passatem. Sprawca kolizji odjechał z miejsca. Zdarzenie miało miejsce 21 stycznia.

Na podwójnym gazie

SOCHACZEW Na ulicy 15 Sierpnia w Sochaczewie kierowca forda doprowadził do kolizji z kia sportage. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że sprawca kolizji miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Do zdarzenia doszło na 21 stycznia.

Amfetamina w oplu

SOCHACZEW Policjanci Referatu Patrolowo – interwencyjnego podczas opla corsy na ulicy lazurowej w Sochaczewie znaleźli amfetaminę. Jej posiadacz, mieszkaniec Sochaczewa trafił do policyjnego aresztu. Do zdarzenia doszło 22 stycznia

Staranował volvo

SOCHACZEW Na ulicy Gawłowskiej w Sochaczewie mieszkaniec gminy Rybno kierujący volvo, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do kolizji z samochodem tej samej marki. Do zderzenia aut doszło 22 stycznia.

Volkswagen wyparował

TERESIN Nieznany sprawca ukradł volkswagena polo zaparkowany na ul. Rynkowej w Teresinie. Do kradzieży doszło 23 stycznia.

Wprost pod koła

ELŻBIETÓW W sobotę, 23 stycznia, w Elżbietowie doszło do kolizji z udziałem nietrzeźwego pieszego. Mężczyzna mający blisko 3 promile alkoholu w organizmie wszedł wprost pod nadjeżdżającego citroena.

Z promilami w fiacie

SOCHACZEW Na ulicy Okrzei w Sochaczewie policjanci zatrzymali do kontroli kierowcę fiata doblo. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że kierujący pojazdem miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Do zdarzenia 24 stycznia.

Wykorzystał okazję

SOCHACZEW Nieznany sprawca wszedł do otwartego garażu przy ulicy Jagiellońskiej w Sochaczewie. Łupem złodzieja padły narzędzia budowlane. Do kradzieży doszło 24 stycznia.

opr. atu