Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

218
0
PODZIEL SIĘ
fot.policja

Ukradł plecak

SOCHACZEW Mieszkaniec Sochaczewa zgłosił policji, że na stacji PKP w Sochaczewie pozostawił plecak, który ktoś zabrał. Do zdarzenia doszło 11 stycznia.

Uwaga na kieszonkowców

SOCHACZEW Mieszkaniec Sochaczewa zgłosił policji, że nieznany sprawca ukradł mu telefon komórkowy. Do kradzieży doszło 12 stycznia na ul. Pokoju w Sochaczewie.

Dachowanie w rowie  

IŁÓW W środę 13 stycznia mieszkanka gminy Iłów straciła panowanie nad oplem, wjechała do rowu, a następnie dachowała. Do zdarzenia doszło na ul. Płockiej w Iłowie.

Puknął i uciekł

SOCHACZEW Policja poszukuje kierowcy, który na ulicy 1 Maja w Sochaczewie doprowadził do kolizji z volkswagen polo i odjechał z miejsca zdarzenia. Zdarzenie miało miejsce 13 stycznia.

Zatrzymany po pijaku 

NOWA SUCHA Policjanci zatrzymali mieszkańca gminy Nowa Sucha, który próbował kierować samochodem, mając 1,5 promila alkoholu w organizmie. Kierowca nie tylko stracił prawo jazdy, grozi mu również kara 2 lat pozbawienia wolności. Do zdarzenia doszło 14 stycznia w Nowej Suchej.

Pijany tatuś

IŁÓW Policjanci z Iłowa zostali poinformowani, że pijany mężczyzna opiekuje się dziećmi. Przybyli na miejsce funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości mężczyzny. Badanie wykazało, że miał on prawie 3,5 promila alkoholu w organizmie i pod opieką troje dzieci w wieku: 4, 7 i 13 lat. Małoletni zostali przekazani pod opiekę matki. Do zdarzenia doszło 15 stycznia.

Skok po balony 

SOCHACZEW Nieznany sprawca włamał się do piwnicy bloku przy ul. Żeromskiego, skąd ukradł drabinę aluminiową i dwa szklane balony. Kradzież miała miejsce 16 stycznia.

Uciekł z miejsca kolizji

SOCHACZEW W niedzielę 17 stycznia na ulicy Żeromskiego w Sochaczewie kierowca audi A3 doprowadził do kolizji z volkswagenem i odjechał z miejsca. Do zdarzenia doszło na ul. Żeromskiego.

opr. atu