Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

157
0
PODZIEL SIĘ
fot.policja

Wymusiła pierwszeństwo

SOCHACZEW W poniedziałek, 4 stycznia, na ulicy 1 Maja w Sochaczewie kierująca audi nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z oplem. Przybyły na miejsce zdarzenia patrol policji ukarał sprawczynie kolizji mandatem.

Natychmiastowa kara

SOCHACZEW Ochrona jednego ze sklepów przy Al. 600-lecia powiadomiła policję o ujęciu sprawcy kradzieży alkoholu. Złodziej została ukarany przez funkcjonariuszy KPP w Sochaczewie mandatem. Do próby kradzieży doszło 4 stycznia.

Trafi za kratki

SOCHACZEW Policjanci referatu operacyjno-rozpoznawczego zatrzymali 36-letniego mężczyznę poszukiwanego na podstawie listu gończego. Do zdarzenia doszło 5 stycznia na ulicy Topolowej w Sochaczewie.

Kara za głupotę

ROKOTÓW We wtorek, 5 stycznia, policjanci dostali informację, że jeden z mieszkańców Rokotowa chce popełnić samobójstwo. Na miejscu okazało się, że zadzwonił na numer alarmowy dla żartu. Policjanci ukarali go wysokim mandatem za bezzasadne wezwanie służb.

 Bez prawka

FELIKSÓW W ręce policji wpadł w Feliksowie 30-letni mieszkaniec Warszawy, który kierował oplem pomimo obowiązującego zakazu sądowego. Do zatrzymania doszło 6 stycznia.

Zaatakował bmw

SOCHACZEW Po raz kolejny dali znać o sobie sochaczewscy wandale. Tym razem nieznany sprawca uszkodził powłokę lakierniczą bmw zaparkowanego na ulicy Staszica. BMW. Zdarzenia miało miejsce 6 stycznia.

Staranował bramę

SOCHACZEW Policja poszukuje kierowcy, który na ulicy Polnej w Sochaczewie uderzył pojazdem w bramę jednej z posesji powodując uszkodzenie jednego skrzydła i części ogrodzenia, a następnie odjechał z miejsca. Do zdarzenia doszło 7 stycznia.

Wykorzystał dane

SOCHACZEW We czwartek, 7 stycznia, mieszkaniec Sochaczewa poinformował oficera dyżurnego KPP w Sochaczewie, że nieznany sprawca zawarł na jego dane umowę OC na pojazd, który wcześniej sprzedał.

Zignorował zakaz

FELIKSÓW Policja w piątek, 8 stycznia podczas kontroli drogowej w Feliksowie zatrzymała opla vectrę, którym 24-letni mieszkaniec gm. Teresin mimo sądowego zakazu prowadzenia pojazdów.

Kradzione nie tuczy

SOCHACZEW W piątek, 8 stycznia, policjanci dostali informację o ujęciu sprawcy kradzieży sklepowej. Mundurowi ukarali mężczyznę mandatem. Do zdarzenia doszło w jednym ze sklepów przy Al. 600-lecia w Sochaczewie.

09.01.
Mieszkanka gminy Teresin zgłosiła, że nieznani sprawcy ukradli z otwartego garażu i piwnicy elektronarzędzia. Do zdarzenia doszło w Paprotni.
Kierowca ciężarowego Volvo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z toyotą. Na sprawcę nałożono mandat karny. Do kolizji doszło w Giżycach.
10.01.
Mieszkaniec Sochaczewa kierował pojazdem marki Volvo znajdując się w stanie po użyciu alkoholu. Do kontroli drogowej doszło n ul. Warszawskiej.

Policjanci zostali powiadomieni o ujęciu sprawcy kradzieży alkoholu i artykułów spożywczych. Mundurowi ukarali mężczyznę mandatem karnym. Do zdarzenia doszło na ul. Chopina.

opr. es