Strona główna Sport Będzie się działo

Będzie się działo

136
0
PODZIEL SIĘ
fot.pixabay

PIŁKA NOŻNA Od końca stycznia sporo się będzie działo na piłkarskich boiskach, gdyż mecze sparingowe to najlepsza z możliwych form przygotowania do sezonu. Oczywiście trzeba ją uzupełnić mozolnym treningiem oraz budowaniem kondycji (tak, tak, panowie piłkarze sporo trzeba pobiegać, żeby ją mieć i żeby na całą rundę starczyło) oraz tężyzny fizycznej.

Dzisiaj kolejny plan sparingów drużyn seniorskich uzupełniony rozkładem jazdy drużyn młodzieżowych sochaczewskiego Orkana.

Terminarz sparingów

30 stycznia: KS Teresin – Mszczonowianka Mszczonów, Bzura Chodaków – Stegny Wyszogród

6 lutego: Bzura Chodaków – Wicher Kobyłka, Tajfun Brochów – Żyrardowianka Żyrardów juniorzy, Promyk Nowa Sucha – Czarni Bednary

13 lutego: Bzura Chodaków – Wisła Płock juniorzy, KS Teresin – Polonia II Warszawa

13/14 lutego: Promyk Nowa Sucha – Guzovia Guzów, Tajfun Brochów – BUKS Pruszków

20 lutego: Bzura Chodaków – Grom Warszawa, Promyk Nowa Sucha – Pogoń Bełchów

21 lutego: Tajfun Brochów – Huragan Bodzanów

27 lutego: KS Teresin – Sokół Serock, Promyk Nowa Sucha – Zryw Wygoda, Unia Iłów – Pogoń II Grodzisk Mazowiecki

27/28 lutego: Unia Iłów – Pogoń II Grodzisk Mazowiecki, Tajfun Brochów – Wisła Płock juniorzy, Bzura Chodaków – Znicz II Pruszków

6 marca: Bzura Chodaków – Okęcie Warszawa, Promyk Nowa Sucha – Zorza Szczawin Kościelny

6/7 marca: Tajfun Brochów – Guzovia Guzów

13 marca: Bzura Chodaków – Stoczniowiec Płock, Promyk Nowa Sucha – Rawka Bolimów

13/14 marca: Bzura Chodaków – Stoczniowiec Płock, Tajfun Brochów – Wisła Zakroczym, Piast Feliksów – Guzovia Guzów

20/21 marca: Orkan Sochaczew – Wisła Nowy Duninów

21 marca: Bzura Chodaków – Madziar Nieporęt

27 marca: Bzura Chodaków – Escola Varsovia

1 kwietnia: Orkan Sochaczew Juniorzy – Zjednoczeni Bulkowo

Orkan Sochaczew Młodzicy U13

30.01 Unia Skierniewice – Orkan

06.02 Milan Milanówek – Orkan

13.02 AP II Żyrardów – Orkan

14.02 Płock – Turniej „Sparta Cup”

20.02 Pogoń II Grodzisk Maz. – Orkan

27.02 KS Łomianki – Orkan

06.03 Orkan – Błonianka Błonie

13.03 Orkan – AP Zina Warszawa

20.03 Orkan – Widok Skierniewice

Orkan Sochaczew Trampkarze U15

31.01 Widok Skierniewice – Orkan

06.02 AP II Żyrardów – Orkan

14.02 Milan Milanówek – Orkan

20.02 Orkan – Piast Feliksów

27.02 Pelikan Łowicz – Orkan

06.03 brak rywala

13.03 Piast Feliksów – Orkan

20.03 Unia Skierniewice – Orkan

20.03 Orkan – KS Teresin

Tomasz Ertman

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSmog dusi miasto
Następny artykułWycinali kierowcę z auta