Sukces nie tylko organizacyjny

MMA  W poprzednim numerze opisałem ostatnie sochaczewskie zawody BJJ oraz MMA od strony organizacyjnej. Dzisiaj przyszedł czas na sportową. Ta też wypadła może jeszcze nie imponująco, ale z pewnością co najmniej dobrze.

W Pucharze Polski Jiu-jitsu sochaczewscy Dragoni wywalczyli na macie trzy medale. Ze złotych krążków zapewne cieszyli się Natalia Cypel (U16) i Bartłomiej Dragański (seniorzy). Srebrne medale wywalczyli Szymon Kowalczyk (U16) oraz Mateusz Wróblewski (U18). Po brąz sięgnął również Dragański (senior), który wystartował w drugiej kategorii wagowej.

W MMA rywalizowano o medale Mistrzostw Polski Młodzieżowców oraz Mistrzostw Mazowsza w pozostałych kategoriach wiekowych. Bartłomiej Dragański po sukcesach na macie wszedł do oktagonu i w Mistrzostwach Mazowsza zdobył złoty medal w formule OFS do 70 kg.