Łucznicy stanęli na podium

ŁUCZNICTWO Zdobyciem trzech srebrnych medali zespołowych zakończyli występ w Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów i Młodzieżowców w łucznictwie reprezentanci LKS Mazowsze Teresin. W Zgierzu pokazali klasę. Rywalizacja przebiegała zarówno indywidualnie, jak i drużynowo oraz w kategorii mikst.

Najskuteczniej zaprezentowały się nasze drużyny. Na drugim stopniu podium stanął zespół juniorek w składzie: Natalia Skrok, Aleksandra Rutkowska, Magdalena Zygmunciak i Dominika Gajda. Nie gorsze były koleżanki w rywalizacji młodzieżowców. Agnieszka Grądzik, Julia Lempart i Marta Narloch zdobyły tytuł drużynowych wicemistrzyń Polski w hali. Srebrne krążki wystrzelała też ekipa juniorów w składzie: Dominik Kozłowski, Jakub Klata i Krystian Kryszkiewicz.

Blisko podium rywalizację zakończyły pary miksta. Natalia Skrok i Dominik Kozłowski ostatecznie uplasowali się na piątej pozycji, zaś mikst Aleksandra Rutkowska i Krystian Kryszkiewicz sklasyfikowany został na siódmym miejscu.

Obiecujące występ na łuczniczych torach w Zgierzu zanotowali teresińscy zawodnicy w strzelaniu indywidualnym.

Wśród młodzieżówek Marta Narloch była siódma. W juniorach szóste miejsce zajął Dominik Kozłowski, a ósme Krystian Kryszkiewicz. Z kolei wśród juniorek na siódmej pozycji strzelanie zakończyła Natalia Skrok, a ósma była Magdalena Zygmunciak. Brawa dla zawodniczek, zawodników i kadry szkoleniowej LKS Mazowsze Teresin – Katarzyny Klaty, Alicji Maciągowskiej i Ryszarda Kowalskiego.

Marcin Odolczyk

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz