Strona główna Bez kategorii Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

167
0
PODZIEL SIĘ
fot.policja

21.12.
Nieznany sprawca włamał się do garażu skąd ukradł sprzęt sportowy i ogrodowy. Do zdarzenia doszło na ul. Wyszogrodzkiej.
Policjanci zostali powiadomieni, że nieznany sprawca ukradł rower wartości około 450 złotych. Do zdarzenia doszło na u. Gawłowskiej.
22.12.
Policjanci dostali zgłoszenie o ujęciu sprawcy kradzieży sklepowej. Mundurowi na mężczyznę wysoki mandat karny. Do zdarzenia doszło na ul. Hubala.
Mieszkanka gminy Brochów zajmowała się synem znajdując się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało ponad promil alkoholu.
23.12.
Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu marki Ranault. Auto nie miało ważnego przeglądu technicznego. Do zdarzenia doszło Chopina.
Nieznany sprawca dostał się do wnętrza pojazdy marki Toyota Yaris, skąd ukradł zabawki i złotą biżuterię. Do zdarzenia doszło na ul. Senatorskiej.
24.12.
Policjanci dostali zgłoszenie o ujęciu sprawcy kradzieży sklepowej. Na kobietę nałożono mandat karny. Do zdarzenia doszło na i. 1 Maja.
Mieszkaniec Sochaczewa zgłosił, że nieznany sprawca włamał się do domu jednorodzinnego, skąd ukradł gotówkę w różnych walutach i biżuterię. Do zdarzenia doszło na ul. Szarych Szeregów.
25.12.
Policjanci zatrzymali prawo jazdy i nałożyli mandat karny na kierowcę, który przekroczył dozwoloną prędkość o 50 km/h  obszarze zabudowanym. Do zdarzenia doszło w Kromnowie.
Mieszkaniec Sochaczewa kierował oplem znajdując się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało ponad 2,5 promila. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Do zdarzenia doszło na ul. Wyszogrodzkiej.
26.12.
Nieznani sprawcy włamali się do domu jednorodzinnego w trakcie budowy, skąd ukradli piec co., młotowiertarkę, odkurzacz, a także skrzynkę narzędziową z wyposażeniem. Do zdarzenia doszło w Nowych Gnatowicach.
27.12.
Nieznany sprawca uderzył pojazdem w słup energetyczny i ogrodzenie posesji na ul. Łąkowej.
Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny od pojazdu marki Audi A4  z powodu braku aktualnych badań technicznych. Do zdarzenia doszło w Nowej Suchej.