Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

133
0
PODZIEL SIĘ
fot.policja

Najechała na polo

MALANOWO Kobieta jadąca dacią duster doprowadziła do kolizji z volkswagenem polo. Policjanci nałożyli na nią mandat karny. Do zdarzenia doszło 14 grudnia.

Uszkodził bramę

ROKOTÓW Nieznany sprawca uszkodził mechanizm bramy wjazdowej. Zgłoszenie do policji wpłynęło 14 grudnia

Zderzenie trzech

SOCHACZEW Na ul. Płockiej 16 grudnia doszło do wypadku drogowego. W jego wyniku zderzyły się trzy samochody. Jedna o osób, pasażerka poszkodowanego w zdarzeniu renault trafiła do szpitala. Trwa ustalanie dokładnych przyczyn i okoliczności zdarzenia.

Udawali policjantów

SOCHACZEW Tylko jednego dnia, 16 grudnia pięciu mieszkańców Sochaczewa odebrało telefon od osoby podającej się za funkcjonariusza policji. Mężczyzna twierdził w rozmowie, że ich środki finansowe zebrane na koncie w banku są zagrożone. Na szczęście powiadomieni skontaktowali się z policją. Ta zaś apeluje o zachowanie czujności, by nie dać się oszukać.

Złodziejka złapana

SOCHACZEW Policjanci dostali zgłoszenie, że ochrona sklepu przy ul. 15 Sierpnia ujęła sprawczynię kradzieży na gorącym uczynku. Policjanci nałożyli na kobietę mandat karny. Do zdarzenia doszło 17 grudnia.

Wpadł po kielichu

KROMNÓW Kierowca opla zafiry kierował pojazdem w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało, że mężczyzna miał prawie promil alkoholu w organizmie. Do zatrzymania doszło 17 grudnia.

Okradziona z portfela

SOCHACZEW Mieszkanka gminy Sochaczew zgłosiła policji, że nieznany sprawca ukradł jej portfel, w którym było kilkaset złotych i dokumenty. Do zdarzenia doszło 18 grudnia na ul. Pokoju. Policja apeluje, aby uważać w okolicach rynku na kieszonkowców.

Jechał jak szalony

CZERWONKA PRCEL Z prędkością prawie 100 km na godzinę w obszarze zabudowanym jechał 18 grudnia kierowca z Warszawy. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy za przekroczenie dozwolonej prędkości. Do zatrzymania doszło w miejscowości Czerwonka Parcel.

Jechał bez prawka

SOCHACZEW Mieszkaniec Sochaczewa kierował kia ceed nie posiadając do tego uprawnień. Na sprawcę wykroczenia nałożono mandat karny, a auto usunięto z drogi na koszt właściciela. Do kontroli drogowej doszło 19 grudnia na ul. Chopina.

Na gazie i prochach

SOCHACZEW Policjanci zatrzymali 23-letniego mieszkańca Sochaczewa, który kierował pojazdem po spożyciu alkoholu. Mężczyzna posiadał przy sobie również marihuanę. Do zdarzenia doszło na ul. Kopernika. Będzie teraz odpowiadał za jazdę po pijanemu i posiadanie środków odurzających. Do zdarzenia doszło 20 grudnia.

Jechał za szybko

CHODAKÓWEK Policjanci zatrzymali prawo jazdy mężczyźnie, który przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 57 km na godzinę. Do zatrzymania przez policyjny patrol doszło 20 grudnia w Chodakówku.

 oprac. BN