Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

186
0
PODZIEL SIĘ
fot.policja

Złe manewrowanie

SOCHACZEW Kierowca mazdy podczas nieprawidłowo wykonanego manewru cofania doprowadził do zderzenia z mercedesem. Do kolizji doszło 7 grudnia na ul. Reymonta.

Wpadł poszukiwany

SOCHACZEW Policjanci zatrzymali 7 grudnia poszukiwanego listem gończym 45-letniego sochaczewianina. Do zatrzymania doszło na Grunwaldzkiej.

Ukradł perfumy

SOCHACZEW Nieznany sprawca ukradł męskie perfumy warte kilkaset złotych. Do zdarzenia doszło 9 grudnia w drogerii na ul. Pokoju.

Najechał i uciekł

SOCHACZEW Na ul. Batalionów Chłopskich w Sochaczewie nieznany sprawca doprowadził do kolizji z lexusem. Kierowca, który spowodował zajście odjechał z miejsca zdarzenia z 10 grudnia. Policja ustala okoliczności i szuka świadków

Wpadł na kontroli

SOCHACZEW Patrol ruchu drogowego zatrzymał 20 grudnia do kontroli drogowej młodego kierowcę bmw. Okazało się, że 20-latek ma cofnięte uprawnienia na podstawie decyzji administracyjnej. Do zdarzenia doszło na ul. Trojanowskiej.

Najechał rowerzystę

SOCHACZEW Policjanci dostali zgłoszenie, że na ul.15 Sierpnia doszło do poważnej kolizji. Z ustaleń wynika, że kierowca opa astry zderzył się z 80-letnim rowerzystą. Na szczęście poszkodowany wyszedł cało ze zderzenia, tylko z drobnymi obrażeniami. Na sprawcę kolizji nałożono mandat karny.

Złodzieje w akcji

SOCHACZEW Mieszkaniec Sochaczewa zgłosił, że nieznany sprawca ukradł mu portfel z zawartością pieniędzy, kart bankomatowych i dokumentów. Do zdarzenia doszło 11 grudnia na ul. Pokoju. Policja ostrzega, by w przedświątecznym szale zakupów baczniej zwracać uwagę na dokumenty i portfele.

Kolizja z sarną

MATYLDÓW Pod koła nadjeżdżającego forda focusa doszło 13 grudnia w Matyldowie. Zwierzę wbiegło niespodziewanie pod samochód. Na szczęście nie skończyło się większymi stratami.

 Oprac. BN