Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

174
0
PODZIEL SIĘ
fot.policja

Zapomniał o pierwszeństwie

PAWŁOWICE W poniedziałek, 30 listopada,  kierująca oplem vectra nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z volkswagenem golfem. Do kolizji doszło w Pawłowicach.

Nie popili

SOCHACZEW Policjanci ukarali mandatami karnymi kobietę i mężczyznę, którzy zostali przyłapani na kradzieży alkoholu i artykułów spożywczych. Do interwencji doszło 30 listopada w sklepie przy ul. 15 Sierpnia.

Wyniósł wiertarki

NOWA PIASECZNICA W Nowej Piasecznicy nieznany sprawca włamał się do blaszanego garażu. Łupem złodzieja padły ukradł elektronarzędzia. Kradzież miała miejsce 1 grudnia.

 Dachowała na Traugutta

SOCHACZEW Na ul. Traugutta w Sochaczewie we wtorek, 1 grudnia, doszło do groźnie wyglądającej kolizji. Kierująca renault clio nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z chrysler. Auto kierowane przez kobietę przewróciło się na dach. Policjanci zatrzymali dowody rejestracyjne od pojazdów z powodu uszkodzeń powstałych w kolizji.

Nabita na części

SOCHACZEW W środę, 2 grudnia, mieszkanka gminy Sochaczew powiadomiła policję, że przez internet części samochodowe i pomimo wpłaty nie otrzymała zamówionego towaru.

Staranował tiry

KAMION W Kamionie 21-letni mieszkaniec powiatu płockiego, stracił panowanie nad audi i doprowadził do zderzenia z dwoma ciągnikami siodłowymi. Droga krajowa nr 50 była zablokowana przez kilka godzin, policjanci wprowadzili objazdy. Do kolizji  doszło 2 grudnia.

Wynieśli węgiel

SOCHACZEW Mieszkaniec Sochaczewa zgłosił policji, że nieznany sprawca włamał się do jego piwnicy. Złodziei wyniósł zgromadzony tam węgiel. Do zdarzenia doszło 3 grudnia na ul. Korczaka.

Buchnął gotówkę

TERESIN Policjanci zostali powiadomieni, że nieznany sprawca ukradł 2 tys. złotych pozostawione w schowku otwartego samochodu. Kradzież miała miejsce 3 grudnia w Teresinie.

Znikający telefon

TERESIN W piątek, 4 grudnia, policjanci zostali powiadomieni, że nieznany sprawca ukradł telefon komórkowy na szkodę mieszkańca powiatu łowickiego. Do zdarzenia doszło Teresinie.

Dzwon na Warszawskiej

SOCHACZEW Kierujący ople combo nie zachował bezpiecznej odległości i doprowadził do zderzenia z suzuki vitara. Kolizja miała miejsce 4 grudnia na ul. Warszawskiej w Sochaczewie.

Wpadł z amfą

TERESIN Policjanci zatrzymali 21-letniego mieszkańca gminy Teresin, przy którym znaleziono amfetaminę. Młody mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających za co grozi mu 2 lata więzienia. Do zatrzymania doszło 5 grudnia w Teresinie.

Zalany za rękę

SOCHACZEW Policjanci ukarali mandatem złodzieja zatrzymanego na kradzieży w sklepie przy ulicy Hubala w Sochaczewie. Złodzieja złapano 5 grudnia.

Lewy banknot

ANDRZEJÓW DURANOWSKI Policjanci dostali zgłoszenie, że nieznany mężczyzna chciał zapłacić za papierosy banknotem o nominale 500 złotych na którym była informacja, że nie jest środkiem płatniczym. Oszust pojawił się 6 grudnia w Andrzejowie Duranowskim.

opr. atu