Fatalny weekend

fot.pixabay

TENIS STOŁOWY O takich meczach chce się jak najszybciej zapomnieć, a one niczym koszmar wracają we wspomnieniach oraz snach. Ostatnie mecze Tęczy Budki Piaseckie do tej kategorii prawdopodobnie zaliczyć będzie można.

Pierwsza drużyna grając w Płocku z przeciętną Victorią, zbiera łomot 9:1. Nasza drużyna w drugiej lidze zajmuje przedostatnie, dwunaste miejsce i ma na koncie zaledwie dwa punkty (jedno zwycięstwo i sześć porażek). Jak będzie dalej, czas pokaże.

Druga ekipa Tęczy grająca w czwartej lidze też się nie popisała, a po ostatnim wygranym meczu można było mieć nadzieję. W Sannikach miejscowy UKS pokonał nasz zespół aż 8:2. W tabeli Tęczowi są na dziewiątej pozycji z dorobkiem czterech punktów (dwa zwycięstwa i dwie porażki). Tym razem najlepiej spisała się trzecia drużyna z Budek Piaseckich W meczu piątej ligi co prawda przegrała, ale 4:8 z IKS Kuźnia Stare Babice. Tęcza zajmuje w tabeli trzecie od końca miejsce, mając na koncie tylko pięć porażek.

Teraz trzeba spokojnie potrenować, gdyż jak śpiewał Krzysztof Cugowski z Budką Suflera, po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój. Może i dla naszych tenisistów stołowych nadejdą lepsze dni, w których będziemy wspólnie cieszyli się z ich zwycięstw.

Tomasz Ertman

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz