DZIESIĘĆ MEDALI   ANI

RATOWNICTWO WODNE W Floating Arena Szczecin odbyły się XI Zimowe Mistrzostwa Polski w ratownictwie wodnym. Sochaczewski WOPR reprezentowany był przez juniorkę Annę Mrożewską oraz juniora młodszego Adriana Liszkiewicza. Panna Ania była jedną z gwiazd zawodów. Zdobyła 10 medali.
W kategorii Open – 4 (dwa srebrne i dwa brązowe), a w kategorii juniorów – 6 (cztery złote, srebrny i brązowy). Adrian był blisko medalu na 100 metrów ratownictwo kombinowane. Uzyskała drugi czas w gronie juniorów młodszych (1.18,77), ale niestety został zdyskwalifikowany. Nasza skromna drużyna zdobyła 13 miejsce w klasyfikacji klubowej (kobiety – 11 miejsce, mężczyźni – 14 miejsce).

W klasyfikacji punktowej Mrożewska była najlepsza w gronie juniorek (drugą zawodniczkę wyprzedziła o 432 punkty, a trzecią o 626 punkty). W Open Anna była trzecia (sklasyfikowano 85 ratowniczek). Do srebra zabrakło jej 231, a do złota 423 punkty.

Adrian Liszkiewicz w juniorach młodszych sklasyfikowany został na 23 miejscu… gdyby nie dyskwalifikacja prawdopodobnie mógłby wskoczyć do Top-10.

W klasyfikacji medalowej Sochaczewski WOPR zajął siódme miejsce w Open i drugie w kategorii Juniorów.

Anna Mrożewska

200 m z przeszkodami – 2.24,11; Open – 2 miejsce, Juniorki – 1 miejsce

100 m ratowanie manekina w płetwach – 1.03,11; Open – 6 miejsce, Juniorki – 2 miejsce

50 m ratowanie manekina – 41,61; Open – 3 miejsce, Juniorki – 1 miejsce

100 m ratowanie manekina z pasem – 1.06,99; Open – 2 miejsce, Juniorki – 1 miejsce

100 m ratowanie kombinowane – 1.26,09; Open – 3 miejsce, Juniorki – 1 miejsce

200 m super ratownik – 3.04,26; Open – 7 miejsce, Juniorki – 3 miejsce

Adrian Liszkiewicz

100 m z przeszkodami – 1.11,65; Open – 17 miejsce

100 m ratowanie manekina w płetwach – 1.11,93; Open – 60 miejsce, Juniorzy młodsi – 18 miejsce

50 m ratowanie manekina – 45,06; Open – 64 miejsce, Juniorzy młodsi – 20 miejsce

100 m ratowanie manekina z pasem – 1.27,21; Open – 75 miejsce, Juniorzy młodsi – 25 miejsce