Do przerwy 0:3

PIŁKA NOŻNA  Po zwycięstwie w poprzedniej kolejce nad Młodymi Talentami wydawać się mogło, że teresinianie bez większych problemów wysoko pokonają ostatnich w tabeli LSS Bemowo Warszawa. Jak się okazało, zwycięstwo łatwo nie przyszło.

Do przerwy rywale prowadzili już 3:0 i było już prawie po meczu. Na szczęście nasi młodzi piłkarze (rocznik 2010) ogarnęli się w przerwę i drugą połowę zagrali o wiele lepiej i skuteczniej. Strzelili swoim przeciwnikom cztery gole i nie stracili ani jednego. Tym samym zakończyli 2020 rok cenną ligową wygraną, która pozwoliła im na awans na czwarte miejsce w tabeli.

KS Teresin – LSS Bemowo Warszawa  4:3 (0:3)

gole: Adam Karnowski (3), Jan Gawor

skład: Damian Szarwas, Szymon Wieczorek, Adam Karnowski, Maksymilian Przygoda, Jonasz Kamiński, Jan Gawor, Mateusz Zdanowski, Piotr Różniak, Patryk Jarzębowski, Antek Dąbrowski, Igor Bielecki