Strona główna Powiat Zapraszamy do subskrypcji kanału informacyjnego

Zapraszamy do subskrypcji kanału informacyjnego

177
0
PODZIEL SIĘ

Na YouTube ogląda się miliard godzin wideo każdego dnia a w ciągu miesiąca pojawia się tu więcej treści, niż w telewizji linearnej przez ostatnich 30 lat. Do niedawna wystarczały blogi, serwisy i portale społecznościowe, strony internetowe.

Dziś nieodzownym elementem prowadzenia komunikacji ze społeczeństwem są serwisy kanałowe na YouTube. Wychodząc naprzeciw właśnie oczekiwaniom i czasom kilka tygodni temu wystartował właśnie na serwisie YouTube oficjalny kanał informacyjny Starostwa Powiatowego.

W jednym miejscu znajdują się filmowe relacje z wydarzeń, które miały miejsce na terenie naszego powiatu. Są tu materiały z sesji Rady Powiatu, ale też uroczystości historycznych, konferencji. Promujemy akcje społeczne, kulturalne i sportowe. Chcemy poprzez ten środek przekazu docierać do mieszkańców i relacjonować dla nich powiatowe wydarzenia, w które angażuje się lub organizuje sochaczewski samorząd powiatowy. Zapraszamy do odwiedzenia urzędowego kanału poprzez zakładkę na stronie internetowej – www.powiatsochaczew.pl

Gorąco zachęcamy do subskrypcji kanału.

Starostwo Powiatowe w Sochaczewie