Strona główna Sport WARTO BYŁO CZEKAĆ

WARTO BYŁO CZEKAĆ

109
0

PIŁKA NOŻNA Sochaczewscy piłkarze długo odczarowywali Maracanę, ale jak już to zrobili, to z wielkim przytupem. Już w pierwszej minucie meczu z Pogonią Słupia, Sebastian Wójcik wykorzystał prezent od rywali. Nie dał szans bramkarzowi i Orkan prowadził 1:0.

Lekko oszołomieni obrotem sytuacji goście ruszyli do szaleńczego ataku. Stworzyli trzy okazje. Nie wykorzystali żadnej. Stracili sporo sił. Gospodarze opanowali boiskowy chaos. W 36. minucie Sebastian Wójcik po raz drugi pokonał bramkarza gości. Po raz trzeci sztuki tej dokonał tuż przed przerwą Robert Wasilewski.

Druga połowa, to jednostronne widowisko od czasu do czasu urozmaicone kolejnymi golami. Trzy skuteczne trafienia zaliczył Cezary Czarnecki i jedno Sebastian Wójcik. Można było wygrać wyżej. Jednak cieszmy się z tego, co mamy, zwłaszcza że przed Orkanem był jeszcze wyjazdowy mecz z Błękitnymi Gąbin.

Skupienie i mobilizacja oraz energia po wysokiej wygranej prawdopodobnie złożyły się na sensacyjne zwycięstwo. Golami dla Orkana tym razem podzielili się: Piotr Orliński, Cezary Czarnecki oraz Michał Foks.

Orkan – Pogoń Słupia 7:0 (3:0)

Bramki: Cezary Czarnecki (3), Sebastian Wójcik (3), Robert Wasilewski

Skład: Michał Nowakowski (62′ Konrad Kowalski) – Robert Kołodziejczak (67′ Adam Jastrzębski), Łukasz Kobierecki, Kamil Jeznach, Michał Foks (62′ Radosław Strzelczyk), Piotr Orliński (70′ Jakub Skumiał), Kamil Śmigiel (74′ Patryk Rygacki), Adrian Rzeźniczek, Patryk Malinowski (54′ Kacper Jasiński), Cezary Czarnecki, Sebastian Wójcik

Błękitni Gąbin – Orkan Sochaczew   2:3 (0:1)

gole: Piotr Orliński, Cezary Czarnecki, Michał Foks

skład: Michał Nowakowski – Robert Kołodziejczak (Kamil Jeznach), Łukasz Kobierecki, Robert Wasilewski, Michał Foks, Piotr Orliński (Radosław Strzelczyk), Kamil Śmigiel (Kacper Jasiński), Adrian Rzeźniczek, Patryk Malinowski, Cezary Czarnecki, Sebastian Wójcik (Patryk Rygacki)