Strona główna Sport Tylko punkt

Tylko punkt

110
0
PODZIEL SIĘ

PIŁKA NOŻNA Warszawska liga okręgowa

Po siedmiu wcześniejszych zwycięstwach z rzędu i przerwaniu tej pięknej serii tydzień temu w Górze Kalwarii, podopieczni Sebastiana Kęski ponownie nie zachwycili. W zespole widać ogromne zmęczenie trudami sezonu, które kiedyś musiało niestety się pojawić.

Mecz z Przyszłością nie dostarczył dużych emocji. Goście zagrali agresywnie, z dużą determinacją, jednak umiejętności czysto piłkarskie nie pozwoliły im na zdobywanie bramek. Gospodarze zaś przez całe 90 minut nie zdołali stworzyć sobie sytuacji na tyle dogodnej, aby móc zamienić ją na gola. Remis oznacza, że po piętnastu kolejkach rozgrywek Teresin spadł na 5 miejsce w tabeli.

Takie mecze jednak w przekroju długiego sezonu się zdarzają. Trzeba uszanować zdobyty punkt i starać się w ostatnich jesiennych dwóch kolejkach pokazać oblicze czołowej drużyny ligi.

W najbliższą niedzielę 15 listopada, o godzinie11.00, Teresin spotka się w wyjazdowym spotkaniu z ekipą przedostatniej w tabeli Passovii Pass.

KS Teresin – Przyszłość Włochy 0:0

KS Teresin: Drązikowski – Popławski (40 Węsek), Binienda, Żakowski, Szewczyk – Sosnovskyj (59 K. Bargieł), Stencel, Stojek, Bartosiewicz – M. Bargieł, Parśniak

KST

fot.pixabay

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułMedalowa passa trwa
Następny artykułStrażacki kalendarz