Strona główna Chodaków Prezes odszedł z klubu

Prezes odszedł z klubu

374
0
PODZIEL SIĘ
fot. FB Bzura Chodaków

PIŁKA NOŻNA Podczas posiedzenia zarządu klubu sportowego Bzura Chodaków w dniu 18 listopada swoją rezygnację ze stanowiska prezesa złożył jeden z prezesów. Reprezentował on klub przez dwa ostatnie lata.

Z powodów osobistych i zobowiązań zawodowych Michał Felczak – prezes Bzury Chodaków, podjął decyzję, aby zakończyć współpracę z klubem. Był prezesem od 2017, kiedy to przejął razem z obecnymi członkami zarządu nadzór nad Bzurą, ratując ją przed upadłością. Wraz z drużyną udało mu się wywalczyć dwa awanse z klasy A do IV ligi. Był także inicjatorem utworzenia rozgrywek memoriałowych pierwszego prezesa Bzury Stanisława Poznańskiego.

Obowiązki zarządcze w klubie pozostają w rękach: Łukasza Bartczaka, Marcina Komorowskiego i Jarosława Jeznacha. Do czasu wybrania nowego prezesa sprawami administracyjnymi zajmować się będzie, tak jak do tej pory, Bartczak – koordynator ds. administracyjnych klubu i wiceprezes. W najbliższym czasie odbędzie się także posiedzenie członków w celu wybrania nowego prezesa.

Pomimo odejścia ze stanowiska, Michał zamierza nadal wspierać klub. Współpraca ta będzie się jednak odbywać mniej formalnie niż dotychczas. Deklaruje obecność w klubowej strukturze jako aktywny członek stowarzyszenia. Swoje obowiązki przekazywać będzie do końca listopada – wyjaśnia prezes Bartczak. – Bardzo dziękujemy Michałowi za zaangażowanie, które włożył w rozwój klubu. Życzymy mu dalszych sukcesów – dodaje.

nasz