Pechowy koniec jesieni

fot.archiwum Expressu Sochaczewskiego

PIŁKA NOŻNA   Warszawska liga okręgowa Na zakończenie rundy jesiennej trafił się dobry przeciwnik. Mecze z Chlebnią od kilku lat są bardzo zacięte, najczęściej wyrównane, nie inaczej było w sobotę.

Teresin podjął walkę, rozpoczął z dużym zaangażowaniem, Chlebnia nie pozostała dłużna i od początku mieliśmy w Teresinie duże emocje. W 17. minucie goście byli bliscy objęcia prowadzenia, na szczęście jeszcze wówczas im się to nie udało. Jednak w 25. minucie – po rzucie wolnym wykonywanym z lewej strony pola karnego, po dośrodkowaniu – piłka uderzona została w dziwny i myślę że niezamierzony sposób, niestety znalazła się w naszej bramce. Od tego momentu mecz wyglądał podobnie, nadal był wyrównany i mógł się podobać. W 45. minucie w obrębie szesnastki sfaulowany został Kamil Bartosiewicz. Do piłki ustawionej na jedenastym metrze tradycyjne podszedł Kamil Smoliński i pięknym strzałem w okienko pozwolił zejść zespołowi do szatni z remisem.

Druga część meczu w wykonaniu podopiecznych Sebastiana Kęski była jeszcze lepsza. Zaznaczyła się wyraźna przewaga, której jednak nie udało się przełożyć na wymierne korzyści. Jak to zwykle w takich sytuacjach bywa, skorzystali z tego goście. W 85. minucie, po dograniu na prawe skrzydło, zawodnik Chlebni uderzył przy prawym słupku, Konrad Drązikowski miał kontakt z piłką, niestety nie na tyle stabilny, żeby tę sytuację wybronić. Piłka, odbijając się od jego ręki, wylądowała w bramce i niestety po naprawdę dobrej grze mecz zakończył się porażką.

Teresin zakończył rundę jesienną na niezłym, szóstym miejscu, notując niewielkie straty do ścisłej czołówki tabeli. Runda wiosenna zapowiada się więc pasjonująco, miejmy nadzieję, że skład zespołu nie będzie słabszy, a może uda się dokonać kilku wzmocnień.

KS Teresin – LKS Chlebnia 1:2 (1:1)

Bramka dla Teresina: Kamil Smoliński – karny (45+1 min.)

KS Teresin: Drązikowski – Popławski, Binienda, Smoliński, Szewczyk – Stencel, Sosnovskyj (82 Stojek), Bartosiewicz, Parśniak (46 Węsek), M. Bargieł – K. Bargieł

KST

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz