Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

264
0
PODZIEL SIĘ
fot.policja

Najechał i uciekł

SOCHACZEW Nieznany sprawca doprowadził 23 listopada do kolizji z hyundaiem. Potem odjechał z miejsca zdarzenia. Do kolizji doszło na ul. Reymonta.

Staranował znak

SOCHACZEW Mieszkaniec Podkowy Leśnej jadący volvo wjechał na ulicy Płockiej w znak drogowy. Do zdarzenia doszło 23 listopada.

Kupił i nie dostał

SOCHACZEW Sochaczewianin skusił się na zakup głośników wartych 1600 euro. Okazja była na zagranicznym portalu aukcyjnym. Mimo wpłaty obiecany towar nie dotarł do kupującego. Zgłoszenie na policje wpłynęło 24 listopada.

Senior z zakazem

SOCHACZEW Kierujący renault laguna 61-latek z Sochaczewa został zatrzymany 25 listopada na ulicy Smolnej do rutynowej kontroli drogowej. W czasie sprawdzania dokumentów okazało się, że prowadził, auto pomimo sądowego zakazu.

Wjechał w drzew

DZIĘGLEWO W godzinach porannych, 25 listopada policjanci dostali zgłoszenie, że w Dzięglewie leży nieprzytomny motorowerzysta. Wstępnie ustalili, że 55-latek z Sochaczewa zjechał z niewiadomych przyczyn na pobocze i zahaczył o drzewo rosnące na poboczu. Nieprzytomny mężczyzna został przetransportowany przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe do szpitala. Trwa ustalanie dokładnych przyczyn i okoliczności zdarzenia.

Amator kukurydzy

MŁODZIESZYN Policja poszukuje nieznanego sprawcy kradzieży dokonanej na polu. Złodziej wyciął i ukradł kolby kukurydzy o wartości kilku tysięcy złotych. Do zdarzenia doszło 26 listopada w Młodzieszynie.

Karambol w centrum

SOCHACZEW Kierująca fiatem pandą nie ustąpiła pierwszeństwo przejazdu i uderzyła w opla astrę. W wyniku tego zdarzenia zostały uszkodzone jeszcze dwa inne pojazdy. Do zdarzenia doszło 27 listopada na ul. Żeromskiego. Kobieta została przewieziona do szpitala. Trwa ustalanie dokładnych przyczyn i okoliczności zdarzenia.

Wpadł z prochami

FELIKSÓW Policjanci zatrzymali 29-letniego mieszkańca Sochaczewa poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Podczas wykonywanych czynności znaleziono przy nim torebkę z białym proszkiem. Do zatrzymania doszło 28 listopada w Feliksowie.

Okradł stację paliw

ANDRZEJOW DURANOWSKI To nie pierwszy przypadek, gdy stacja paliw w Andrzejowie Duranowskim została okradziona przez nieuczciwego kierowcę. Do zdarzenia doszło 29 listopada. Kierowca bmw zatankował paliwo i odjechał nie uiszczając zapłaty. Trwa ustalanie na podstawie monitoringu jego tożsamości.

oprac. BN