Strona główna Chodaków Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

189
0
PODZIEL SIĘ
fot.policja

Skasował dwa auta

TERESIN-GAJ W miejscowości Teresin-Gaj kierowca renault magnum doprowadził do kolizji z fiatem 500 i volkswagenem polo. Do zdarzenia doszło 16 listopada.

Wjechał pod tira

STARY DĘBSK We wtorek, 16 listopada, w Starym Dębsku kierowca audi A4 doprowadził do zderzenia z ciężarowym man. Przybyły patrol policji ukarał sprawcę kolizji mandatem.

Posiedzi za rozbój

SOCHACZEW Na ulicy Sienkiewicza w Sochaczewie policjanci zatrzymali 31-letniego mieszkańca Sochaczewa podejrzanego o dokonanie rozboju. Do zatrzymania doszło 17 listopada.

Trafił w forda

SOCHACZEW W środę, 18 listopada, kierowca toyoty camry podczas wykonywanego manewru zawracania doprowadził do zderzenia z fordem fiestą. Do kolizji doszło na ul. Warszawskiej w Sochaczewie.

Na gorącym uczynku

SOCHACZEW Personel jednego ze sklepów przy ulicy 15 Sierpnia poinformowała policję o ujęciu sprawcy kradzieży sklepowej. Przybyły na miejsce patrol policji ukarał złodzieja mandatem. Zdarzenie miało miejsce 18 listopada.

Spotkanie z sarną

TERESIN-GAJ Policjanci z KPP w Sochaczewie dostali w czwartek, 19 listopada, zgłoszenie o zdarzeniu drogowym do którego doszło w miejscowości Teresin – Gaj. Na miejscu okazało się, że sarna wbiegła wprost pod nadjeżdżającą skodę octavią.

Zatrzymali włamywacza

SOCHACZEW W czwartek, 19 listopada, w ręce policji wpadł 22-letni mieszkaniec Sochaczewa, który jest podejrzewany o liczne kradzieże z włamaniem. Do zatrzymania doszło na ul. 1 Maja.

Na podwójnym gazie

SOCHACZEW Na ulicy Olimpijskiej w Sochaczewie policjanci zatrzymali kierowcę ciągnika siodłowego z naczepą, który kierował pojazdem mając prawie dwa promile alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze osadzili go w policyjnym areszcie i zatrzymali prawo jazdy. Do zdarzenia doszło 20 listopada.

Rozbił i uciekł

SOCHACZEW Policja poszukuje kierowcy, który na ulicy Targowej w Sochaczewie doprowadził do kolizji z zaparkowanym seatem ibizą. Do zdarzenia doszło 20 listopada.

Telefon wyparował

KOŻUSZKI PARCEL Mieszkaniec powiatu sochaczewskiego zgłosił policji, że nieznany sprawca ukradł telefon komórkowy o wartości ok. 2 tys. złotych. Do zdarzenia doszło 21 listopada w miejscowości Kożuszki – Parcel.

Ciężka stopa

CHODAKÓWEK W ręce sochaczewskiej drogówki wpadał mieszkaniec Błonia, który przekroczył dozwoloną prędkość o 50 km/h w obszarze zabudowanym. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy oraz wlepili mu mandat. Do zdarzenia doszło 21 listopada w Chodakówku.

Zasnął na moście

SOCHACZEW Oficer dyżurny KPP w Sochaczewie został poinformowany, że na moście przez Bzurę na ulicy Płockiej w Sochaczewie leży młody mężczyzna. Okazało się nim nietrzeźwy 15-latek był nietrzeźwy. Nieletni został przekazany przez funkcjonariuszy pod opiekę rodziców. Do zdarzenia doszło 22 listopada.

Nie ustąpił pierwszeństwa

SOCHACZEW W niedzielę, 22 listopada, w Alei 600-lecia doszło do wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 18-letni kierowca volkswagena passata nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z mazdą, którą kierowała 22-latka. Kobieta została przewieziona do szpitala w Sochaczewie.

opr. atu