Strona główna Nowa Sucha Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

214
0
PODZIEL SIĘ
fot.policja

Ukradł narzędzia

SOCHACZEW Nieznany sprawca ukradł z terenu budowy przewody i narzędzia. Do przestępstwa doszło 9 listopada na ul. Łuszczewskich.

Pijany w kolizji

SOCHACZEW Mieszkaniec gminy Nowa Sucha jadący skodą doprowadził do kolizji z peugeotem. Badanie stanu trzeźwości kierowcy wykazało, że mężczyzna ma ponad 1,6 promila alkoholu w organizmie. Do zdarzenia doszło 9 listopada na Al. 600 -lecia.

Jechał bez prawka

SOCHACZEW Podczas kontroli drogowej na ulicy Okrzei policjanci zatrzymali kierowcę audi A6. W czasie sprawdzania dokumentów okazało się, że 33-latek z Sochaczewa nie posiada uprawnień do kierowania pojazdem. Sprawcę wykroczenia ukarano mandatem karnym. Auto zostało odholowano na parking depozytowy na koszt właściciela. Do zdarzenia doszło 10 listopada.

Uszkodził siatkę

SOCHACZEW Nieznany sprawca uszkodził 10 listopada metalową siatkę z ogrodzenia i wybił szybę w niezamieszkałym budynku. Być może był to zlodziej, który chciał okraść nieruchomość. Do zdarzenia doszło na ul. Korczaka.

Stracił narzędzia i olej

BRAKI Do budynku gospodarczego w Brakach włamał się nieznany sprawca. Właściciel nieruchomości stracił spawarkę, przewody oraz około 30 litrów oleju napędowego. Do zdarzenia doszło 11 listopada.

Sarna wpadła pod koła

ARCIECHÓW Policjanci zostali powiadomieni 13 listopada o nietypowej kolizji do której doszło w Arciechowie. Spowodowała ją sarna, która wbiegła wprost pod koła nadjeżdżającego volkswagena passata. Sprawczyni zdarzenia na drodze nic się nie stało. Nie odniosła większych obrażeń. Cało z kolizji wyszedł też kierowca. Są uszkodzenia samochodu. Policja zwraca uwagę, że szczególnie w okresie jesiennym nasilaja się wędrówki dzikich zwierząt i trzeba uważać na drodze, zwałszcza po zmroku.

Leżał na ulicy

SOCHACZEW Kompletnie pijany mężczyzna leżał na ulicy Okrężnej. Policjanci doprowadzili go do sochaczewskiej komendy i osadzili w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia. Do zdarzenia doszło 13 listopada. Policja zwraca uwagę, by powiadamiać o takich przypadkach teraz, gdy jest zimno, co grozi śmiertelnym zamarznieciem.

Taranował w ogrodzenie

TERESIN Nie dość, że 21-letni mieszkaniec gminy Teresin kierował pojazdem bez wymaganych uprawnień, to jeszcze jechał nietrzeźwy. W stanie upojenia alkoholowego doprowadził do kolizji z betonowym ogrodzeniem. Do zdarzenia doszło 14 listopada na ul. Świętokrzyskiej w Teresinie.

Spał na ulicy

SOCHACZEW Policjanci dostali zgłoszenie od mieszkańców, że na ul. Trojanowskiej leży starszy mężczyzna. Po przyjeździe patrolu okazało się, że jest 64-letni mieszaniec Sochaczewa. Pijany mężczyzna znajdował się w okolicznościach zagrożenia zdrowia, więc został doprowadzony do sochaczewskiej komendy. Został osadzony w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia. Do zdarzenia doszło 15 listopada. Był to kolejny zabrany z ulicy pijany, który leżał na chodniku.

Oprac. BN