Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

308
0
PODZIEL SIĘ
fot.policja

Trafił toyotę

SOCHACZEW Na Osiedlu Kolejowym w Sochaczewie kierujący oplem astrą nie ustąpił pierwszeństwa i doprowadził to kolizji z toyotą auris. Do zdarzenia drogowego doszło 2 listopada.

Mandat za lepkie łapki

WÓJTÓWKA W poniedziałek, 2 listopada policjanci dostali informację o ujęciu sprawcy kradzieży w jednym ze sklepów na Wójtówce. Przybyły na miejsce patrol policji ukarał złodzieja mandatem.

Kieszonkowiec zaatakował

KOZŁÓW BISKUPI Nieznany sprawca ukradł portfel z zawartością pieniędzy i dokumentów na szkodę mieszkańca gm. Błonie. Do zdarzenia doszło 3 listopada w Kozłowie Biskupim.

Kasa przepadła

SOCHACZEW Do sochaczewskiej komendy wpłynęło zgłoszenie, że nieznany sprawca ukradł torbę, w której były dokumenty, telefon, laptop i pieniądze w kwocie 20 tys. zł. Do zdarzenia doszło 3 listopada w Al. 600 – lecia w Sochaczewie.

Tirem w bmw

NOWY KAMION W środę, 4 listopada w Nowym Kamionie mieszkaniec powiatu grodziskiego kierujący samochodem daf i doprowadził do kolizji z bmw. Sprawca został ukarany przez policję mandatem.

Trafili złodziei

SOCHACZEW Policjanci zostali powiadomieni o ujęciu sprawców kradzieży w jednym ze sklepów przy Al. 600-lecia. Każdy ze złodziei został ukarany przez przybyłych na miejsce zdarzenia policjantów mandatem. Zdarzenie miało miejsce 4 listopada.

Bez pozwolenia

SOCHACZEW Na ul. Kusocińskiego w Sochaczewie policjanci zatrzymali do kontroli 20 – letniego mężczyznę kierującego audi A4. Okazało się, że mieszkaniec Sochaczewa nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami, za co został ukarany mandatem karnym, a auto zostało odholowane na koszt właściciela. Do kontroli doszło 5 listopada.

Wynieśli wiertarki

LUBIEJEW Złodzieje włamali się do jednego z pomieszczeń gospodarczych w Lubiejewie. Ich łupem padły elektronarzędzia. Kradzież miała miejsce 5 listopada.

Zły manewr

SOCHACZEW Na ulicy 15 Sierpnia w Sochaczewie kierujący fiatem pandą doprowadził do kolizji ze skodą fabią podczas nieprawidłowo wykonanego manewru wyprzedzania. Do kolizji doszło 6 listopada.

Karambol na Traugutta

SOCHACZEW Na ul. Traugutta w Sochaczewie doszło do kolizji, w której brały udział trzy pojazdy osobowe. Z ustaleń policji wynika, że kierująca volkswagenem passatem nie dostosowała prędkości do warunków ruchu i doprowadziła do zderzenia ze skodą fabią i peugeotem. Do karambolu doszło 6 listopada.

Ustalają przyczyny

SOCHACZEW W piątek, 7 listopada, na obwodnicy Sochaczewa doszło do wypadku drogowego. Dwie 19-latki zostały przewiezione do szpitala. Policja ustala przyczyn i okoliczności zdarzenia.

Wybuchowe znalezisko

SOCHACZEW Oficer dyżurny KPP w Sochaczewie otrzymał zgłoszenie, że podczas prac ziemnych wykopano niewybuch. Potwierdzono, że jest to pocisk artyleryjski z czasów II Wojny Światowej. Znalezisko został zabezpieczone przez policję do czasu przyjazdu saperów z jednostki wojskowej. Zdarzenie miało miejsce 7 listopada.

 Buchnęli torebkę

SOCHACZEW Nieznani sprawcy zabrali pozostawioną na dworcu PKP w Sochaczewie torbę, w której było kilka tysięcy złotych i telefon komórkowy. Do kradzieży doszło 8 listopada.

Znikające tablice

SOCHACZEW Mieszkaniec Sochaczewa zgłosił policji, że nieznany sprawca ukradł tablice rejestracyjne z należącego do niego fiata punto, zaparkowanego na ul. Dywizjonu 303 w Sochaczewie. Tablice znikły 8 listopada.

opr. atu

fot.policja