Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

261
0
PODZIEL SIĘ
fot.policja

Kolizja z sarną

SOCHACZEW Policjanci dostali zgłoszenie, że na ul. Kościńskiego doszło do kolizji z sarną. Ustalono, że zwierzę wbiegło pod nadjeżdżającego peugeot. Zdarzenie miało miejsce 26 października.

Atak na opla

SOCHACZEW Nieznani sprawcy uszkodzili opla vectrę zaparkowanego na ul. Pocztowej. Do ataku wandali doszło 26 października.

Bez prawka

KOZŁÓW BISKUPI Policjanci zatrzymali w Kozłowie Biskupim 64-letniego mężczyznę, który kierował volkswagenem pomimo zakazu sądowego. Do zdarzenia doszło 27 października.

Pogryzł blat

KOŻUSZKI PARCEL Nieznany sprawca włamał się do domku rekreacyjnego w Kożuszkach Parcel skąd ukradł dekoder a przy okazji uszkodził telewizor oraz blat stołu. Do kradzieży doszło 27 października.

Trafił w fiata

ALTANKA Kierujący daewoo nubira doprowadził do kolizji z zaparkowanym fiatem. Do zdarzenia doszło 28 października w Altance.

Wymusił pierwszeństwo

SOCHACZEW Na ulicy Traugutta w Sochaczewie kierujący audi nie ustąpił pierwszeństwa i doprowadził do kolizji z mercedesem. Do zdarzenia doszło 29 października.

Wykręcili katalizator 

WILCZE TUŁOWSKIE Nieznany sprawca ukradł katalizator z opla astry zaparkowanego przy lesie w miejscowości Wilcze Tułowskie. Kradzież miała miejsce 30 października.

Rower odjechał

SOCHACZEW Nieznani sprawcy ukradli rower pozostawiony bez zabezpieczenia na Placu Kościuszki w Sochaczewie. Do kradzieży doszło 30 października.

Czołówka w Iłowie

IŁÓW W Iłowie 31 października doszło do kolizji dwóch pojazdów osobowych. Kierujący mitsubishi pajero doprowadził do zderzenia z bmw.

W oparach alkoholu

SOCHACZEW Policjanci dostali zgłoszenie, że przy postoju taksówek przy ul. Pokoju leży nieprzytomny mężczyzna. Funkcjonariusze osadzili go w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia. Zdarzenie miało miejsce 31 października.

opr. atu

fot.policja