Ciało mężczyzny znaleziono w rowie pod Sochaczewem

Reklamy

Podczas prac melioracyjnych na terenie Żdżarowa odkryto zwłoki mężczyzny. Ciało znajdowało się w jednym z oczyszczanych rowów.
Jak wynika z naszych informacji w czwartek, 12 listopada, pracownicy firmy udrażniającej rowy melioracyjne na terenie Żdżarowa odnaleźli w jednym z nich zwłoki mężczyzny.
Jak mówią mieszkańcy wsi zwłoki odkryto przypadkiem.

– Jeden cud to, że go znaleźli i teraz rodzina będzie mogła go pochować A drugi cud, że nie rozerwało go na kawałki, bo nie byłoby czego zbierać. Oni najpierw wybierają koparką muł z rowu i sypią na stertę a potem jedzie druga koparka i ładuje to całe świństwo na wywrotkę. Tak, że praktycznie wszystko jest przemielone, ale jego na szczęście zauważyli od razu – powiedział nam jeden z mieszkańców Żdżarowa.
Na miejsce od razu wezwano policje i prokuratora. Ciało było w takim stanie rozkładu, że początkowo nie można było ustalić płci oraz  wieku denata. Wszystko jednak wskazuje na to, że jest to mężczyzna.

– Więcej informacji będzie można uzyskać dopiero po wykonaniu badań DNA. Póki co można jedynie spekulować kim jest denat – powiedział nam jeden z sochaczewskich policjantów.
Początkowo były przypuszczenia, że znalezione zwłoki, to ciało poszukiwanego od 23 stycznia tego roku  Piotr P. Według naszych ustaleń, może to być ciało Jarosława G. zaginionego w styczniu 2018 roku. Między innymi wskazuje na to stan uzębienia.

Przypomnijmy, że to nie pierwsze makabryczne znalezisko w Żdżarowie . W styczniu 2019 r. w jednym z rów melioracyjnych na terenie tej miejscowości znaleziono zmarzniętego mężczyznę.

jur

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz