Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

240
0
PODZIEL SIĘ
fot. policja

Włamanie na konto

SOCHACZEW Mieszkanka Sochaczewa zgłosiła policji, że nieznany sprawca włamał się na jej konto na portalu społecznościowym i wysyłał w jej imieniu prośby o wykonanie przelewu pieniędzy. Zdarzenie miało miejsce 10 października.

Wirtualna torebka

SOCHACZEW W poniedziałek, 19 października, policjanci przyjęli zawiadomienie z którego wynika, że mieszkanka Sochaczewa kupiła przez internet torebkę o wartości kilkuset złotych, lecz nie otrzymała zamówionego towaru, ani zwrotu pieniędzy.

Przyłapana w Biedronce

SOCHACZEW Do sochaczewskiej komendy wpłynęło zgłoszenie, że nieletnia mieszkanka miasta została przyłapana na kradzieży. Jedenastolatka została przekazana pod opiekę ojca. Do zdarzenia doszło 20 października w sklepie przy ul. Hubala.

Skok po złoto

SOCHACZEW Mieszkaniec Sochaczewa powiadomił policję, że nieznany sprawca włamał się do mieszkania i ukradł biżuterię. Do kradzieży doszło 21 października na ul. Kaczorowskiego.

Zaatakował altankę

GAWŁÓW Nieznany sprawca uszkodził przęsła ogrodzeniowe oraz osłony ościeżnicy w altanie. Atak wandala miał miejsce 21 października w Gawłowie.

Znikające tablice

SOCHACZEW Mieszkaniec Sochaczewa powiadomił policję, że nieznany sprawca ukradł tablice rejestracyjne z jej samochodu zaparkowanego na ul. Senatorskiej. Do kradzieży tablic doszło 22 października

 Tragedia w Januszewie

JANUSZEW W Januszewie 23 października doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 29-letni mieszkaniec gminy Młodzieszyn stracił panowanie nad bmw i uderzył w słup energetyczny. Mężczyzna zmarł na miejscu.

Potrącił rowerzystkę

TERSIN Kierujący peugeot doprowadził do zderzenia z rowerzystką. Kobieta została przewieziona do szpitala. Wypadek miał miejsce 23 października w Teresinie.

Na gorącym uczynku

SOCHACZEW Policjanci dostali zgłoszenie o kradzieży sklepowej w sklepie przy ulicy Hubala. Przybyły patrol policji ukarał złodzieja mandatem. Zdarzenie miało miejsce 24 października .

Cofał i rozbił

ROZLAZŁÓW Kierujący citroenem podczas cofania doprowadził do zderzenia z peugeot. Kolizja miła miejsce 24 października w Rozlazłowie.

Trafił w bmw

SOCHACZEW W Al. 600-lecia kierujący bmw nie ustąpił pierwszeństwa i doprowadził do kolizji z innym bmw. Do kolizji doszło 25 października.

Za zaczepki do aresztu

SOCHACZEW Policjanci dostali zgłoszenie, że grupa nietrzeźwych mężczyzn zaczepia na ulicy przechodniów. Podczas wykonywanych czynności zatrzymano 41-letniego mężczyznę, który znieważył interweniującego policjanta. Badanie wykazało, że zatrzymany miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Doprowadzono go do sochaczewskiej komendy i osadzono w policyjnym areszcie. Do zdarzenia doszło 25 października.

opr. atu