Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

370
0
PODZIEL SIĘ
fot.policja

Kara za psa

SOCHACZEW Na ulicy Chopina w Sochaczewie 12 października około godziny 14.00 pies rasy mieszanej ugryzł 12 letnią mieszkankę Sochaczewa. Na miejsce udali się dzielnicowi, którzy ustalili właścicielkę czworonoga. Kobieta, za niewłaściwe trzymanie zwierzęcia została ukarana mandatem.

 Upojony alkoholem

TERESIN  W Teresinie przechodnie zgłosili policji, że na ulicy przy jednej z posesji leży mężczyzna. Okazał się nim 44-letni mieszkaniec gminy Baranów. Mężczyzna był w takim stanie upojenia alkoholowego, że policjanci nie mogli nawiązać kontaktu. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia, która zabrała mężczyznę do szpitala w Sochaczewie. Zdarzenie miało miejsce 12 października

 Włamanie na targu

KOZŁÓW BISKUPI Kierownik targowiska w Kozłowie Biskupim poinformował policję, że nieznany sprawca z niezamkniętego pojazdu dokonał kradzieży portfela. Do kradzieży doszło 13 października.

 Demolka domu

SOCHACZEW We wtorek, 13 października, 56-letnia mieszkanka gminy Sochaczew zawiadomiła, iż znany jej 38-letni mieszkaniec Sochaczewa włamał się do jej domu, skąd dokonał kradzieży butli gazowej oraz zdemolował dom. W toku podjętych czynności mężczyzna został zatrzymany. Za kradzież z włamaniem mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do lat 10.

 Posiedzą za amfetaminę

WYMYSŁÓW Policjanci podczas kontroli w Wymysłowie zatrzymali 19- i 34-letniego mieszkańca gminy Sochaczew, którzy przy sobie posiadali 23 torebki foliowe z amfetaminą oraz torebkę marihuany o wadze 0,713 grama. Mężczyźni zostali zatrzymani 14 października.

 Legenda odjechała

SOCHACZEW Policja poszukuje złodzieja hondy legend, która została skradziona w Sochaczewie. O jej zniknięciu jej właściciel 48-letni mieszkaniec Sochaczew powiadomił policję 16 października.

 Znikające bransoletki

SOCHACZEW Nieznany sprawca włamał się do mieszkania w jednym z bloków przy ulicy Żwirki i Wigury. Łupem złodzieja padły dwie złote bransoletki i zegarek. Do kradzieży doszło 16 października.

 Odnaleziona w autobusie

SOCHACZEW W piątek, 16 października, 39-letnia mieszkanka Sochaczewa około godziny 20.00 zgłosiła policji zaginięcie swojej 12-letniej córki, która oddaliła się z terenu basenu Orka w nieznanym kierunku. W poszukiwaniach nieletniej brało udział ponad 50 funkcjonariuszy. Dziewczynkę odnaleziono następnego dnia o godzinie 6.30 w jednym z miejskich autobusów.

 Trafiony na stacji

SOCHACZEW Policjanci na terenie dworca PKP zatrzymali 22-letniego mieszkańca Warszawy, który przy sobie posiadał dwie torebki foliowe z zawartością marihuany. Zdarzenie miało miejsce 17 października.

 Wyczyścił torebkę

SOCHACZEW Znów dali o sobie znać kieszonkowcy. Tym razem jeden z nich na targowisku przy ul. Pokoju dokonał kradzieży z torebki portfela z zawartością pieniędzy w kwocie 1300 złotych wraz z dokumentami, na szkodę 65-letniej mieszkanki Sochaczewa.

opr. atu

fot.policja