Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

226
0
PODZIEL SIĘ
fot.policja

Darmowe tankowanie

SOCHACZEW Policja poszukuje kierowcy busa, który 5 października busa zatankował paliwo o wartości kilkuset złotych i odjechał nie uiszczając opłaty. Do zdarzenia doszło na stacji benzynowej przy ul. 15 Sierpnia.

Zły manewr

KOZŁÓW BISKUPI Kierowca mazdy podczas wykonywanego manewru skrętu doprowadził do kolizji z volkswagenem golfem. Do zdarzenia doszło 5 października w Kozłowie Biskupim.

Trafił w kufer

ŻDŻARÓW Kierowca daewoo nie zachował bezpiecznego odstępu i uderzył w tył suzuki. Na sprawcę nałożono mandat karny. Do zdarzenia doszło 6 października w Żdżarowie.

Złapali rekordzistę

KAPTURY Podczas kontroli drogowej w Kapturach w ręce policji wpadł 55-letni mieszkaniec gminy Iłów, który kierował rowerem mając ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Jakby tego było mało okazało się, że posiada również cztery sądowe zakazy kierowania pojazdami. Do kontroli drogowej doszło 6 października.

 Porysował karoserię

SOCHACZEW Mieszkanka Sochaczewa powiadomiła policję, że nieznany sprawca zarysował powłokę lakierniczą opla i odjechał z miejsca zdarzenia. Do kolizji doszło 7 października na ul. Warszawskiej w Sochaczewie.

Ciągnikiem w mercedesa

GIŻYCE W środę, 7 października, w Giżycach doszło do zderzenia ciągnika osobowym mercedesem. Okazało się, że kierujący pojazdem rolniczym nie posiadał uprawnień do kierowania, a badanie stanu trzeźwości wykazało w niego 1,7 promila alkoholu w organizmie. W wyniku zderzenia 80-letnia kobieta podróżująca mercedesem została przewieziona do szpitala, z którego wyszła po udzieleniu pomocy medycznej.

Fałszywi policjanci

SOCHACZEW Policjanci odebrali pięć zgłoszeń z których wynika, że nieznane osoby podające się za funkcjonariuszy policji lub członków rodziny, próbowały wyłudzić pieniądze od seniorów z powiatu sochaczewskiego. Podczas rozmowy z 65-letnim mieszkańcem Sochaczewa sprawcy poinformowali, że jego córka doprowadziła do wypadku drogowego. Oszuści przekonywali, że 72 tys. złotych wystarczy, by uniknęła odpowiedzialności. W podobny sposób próbowali oszukać jeszcze cztery kobiety. Próby wyłudzenia miały miejsce 8 października.

Kolejny atak na szyby

SOCHACZEW Mieszkanka gminy Młodzieszyn zgłosiła policji, że nieznany sprawca wybił dwie szyby w jej renault zaparkowanym na ul. Chopina w Sochaczewie. Atak wandala miał miejsce 9 października.

Na podwójnym gazie

WÓJTÓWKA Policjanci zatrzymali w Wójtówce 52-letniego mężczyznę, który kierował oplem vectrą znajdując się pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało, że miał ponad 2 promile w organizmie. Podejrzany doprowadził również do kolizji ze skodą fabią. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu i odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Do zdarzenia doszło 10 października.

Zabrali dowód

TERESIN Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny toyota z powodu braku aktualnych badań technicznych i pękniętej szyby czołowej. Do zatrzymania dokumentu doszło 11 października w Teresinie.

opr. atu

fot.policja