Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

463
0
PODZIEL SIĘ
fot.policja

Biały proszek

GAJ Policjanci zatrzymali 34-letniego mężczyznę, który posiadał przy sobie torebkę z białym proszkiem. Do zdarzenia doszło 28 września w miejscowości Gaj.

Amatorzy jabłek

ZAŁUSKÓW W poniedziałek, 28 września, policjanci zostali powiadomieni o ujęciu sprawców kradzieży jabłek. Mężczyźni usiłowali zabrać 20 kg owoców. Do zdarzenia doszło w Załuskowie.

Pijany zatrzymany

KOŻUSZKI PARCELA Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego toyotą auris. Okazało się, że mężczyzna ma ponad 1,2 promila alkoholu w organizmie. Do zatrzymania doszło 29 września w miejscowości Kożuszki Parcela.

Trafiła w bmw

SOCHACZEW Na ulicy Warszawskiej w Sochaczewie kierująca mazdą doprowadziła do kolizji z bmw, za co została ukarana mandatem. Stłuczka miała miejsce 29 września.

Ukradli kosze

BIELICE W środę, 30 września, policjanci dostali zgłoszenie, że w Bielicach nieznani sprawcy ukradli trzy kontenery na śmieci.

Uszkodził hondę

ŻUKÓW Nieznany sprawca uszkodził tylną szybę hondy jazz zaparkowanej w Żukowie. Do ataku wandala doszło 1 października.

Za susz do aresztu

MATYLDÓW Policjanci podczas kontroli drogowej w Matyldowie znaleźli susz roślinny. W związku z pozytywnym wynikiem narkotestu, kierującemu pobrano krew do badań na obecność środków odurzających. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Do zdarzenia doszło 2 października.

Potrącił i uciekł

TERESIN Policja poszukuje kierowcy, który potrącił w Teresinie rowerzystę, a następnie odjechał z miejsca wypadku. Do kolizji doszło 2 października.

Wylądował na słupie

BOGDANIEC W Bogdańcu kierujący volkswagenem stracił panowanie nad pojazdem i najechał na słup. Zdarzenie miało miejsce 3 października.

Torebka zniknęła

SOCHACZEW Policjanci dostali zgłoszenie, że nieznany sprawca ukradł torebkę, w której były dokumenty i pieniądze. Do kradzieży doszło 3 października na ul. Batalionów Chłopskich w Sochaczewie.

Jechał bez prawka

SOCHACZEW W Alei 600-lecia w Sochaczewie policja zatrzymała mieszkańca Sochaczewa, który kierował volvo, nie posiadając do tego uprawnień. Do kontroli drogowej doszło 4 października.

Opr. atu

fot.policja