Strona główna Nowa Sucha Kreatywni – KGW w Kozłowie Biskupim nominowani do plebiscytu Mistrzowie Agro

Kreatywni – KGW w Kozłowie Biskupim nominowani do plebiscytu Mistrzowie Agro

180
0
PODZIEL SIĘ

„Kreatywni” Koło Gospodyń Wiejskich z Kozłowa Biskupiego i Kornelina rozpoczęło działalność od 19.12.2018 roku. Działaniem naszego KGW, jest w szczególności budowa więzi i poprawa relacji międzyludzkich w społeczności lokalnej kobiet i ich rodzin.

Stworzenie miejsca dla integracji kobiet, poznania ich potrzeb , trosk, rozmów, wsparcia, poczucia bezpieczeństwa i zrozumienia. Koło gospodyń wiejskich „ Kreatywni „ czynnie uczestniczy w życiu sołectwa Kozłów Biskupi i Kornelina współpracuje z lokalnymi organizacjami między innymi poprzez organizację spotkań, warsztatów z rękodzieła , warsztatów kulinarnych oraz festynów integracyjnych. Kultywuje to co polskie – promuje tradycje. Współpracuje ze Szkołą Podstawową w Kozłowie Biskupim. Chętnie bierze udział w działaniach charytatywnych. Inicjatywy podejmowane przez KGW pomagają w rozwoju przedsiębiorczości i odradzaniu się więzi społecznych na wsi. Reprezentują i promują nasze wsie na terenie naszej gminy Nowa Sucha, a także poza nią na terenie powiatu sochaczewskiego oraz województwa mazowieckiego. Członkinie koła opierają się na bezinteresownym zaangażowaniu i które wymagają inwestowania wiele czasu w ich działanie. Dziękujemy za nominację do Plebiscytu Mistrzowie Agro.

Głosować można na stronie https://polskatimes.pl/p/kandydaci/mistrzowie-agro-2020%2C1008101/?groupId=73851.do 29 października.

źródło: polska times

fot.FB KGW z KB i K