Strona główna Sport Hat-trick Sebastiana

Hat-trick Sebastiana

150
0
PODZIEL SIĘ

PIŁKA NOŻNA Warszawska liga okręgowa

Teresin nie zwalnia tempa. Po wspaniałym meczu w Baniosze, podopieczni Sebastiana Kęski podejmowali drużynę SEMP-a Ursynów. Od początku widać było zdecydowaną przewagę gospodarzy.

Kiedy w 8. minucie 18-letni Sebastian Parśniak strzelił w słupek, nie mógł przypuszczać, że będzie to jego wielki dzień. A jednak, w 21. minucie pięknym strzałem z kąta otworzył wynik meczu, zaś 7 minut później, dwukrotnie próbował pokonać bramkarza SEMP-a i druga próba po strzale głową okazała się skuteczna. W 33. minucie precyzyjnym strzałem z dalszej odległości podwyższył prowadzenie Grzegorz Węsek i od tego momentu można było spokojnie kontrolować mecz. Tuż przed przerwą Teresinowi przydarzył się jedyny błąd w defensywie, na szczęście zawodnik gości w sytuacji „sam na sam” z Konradem Drązikowskim strzelił niecelnie.

W 52. minucie Sebastian Parśniak skompletował hat-tricka, bezapelacyjnie zostając zawodnikiem meczu. To ogromny talent, który miejmy nadzieję przyniesie naszemu zespołowi sporo pożytku, jego kariera rozwinie się jak najlepiej. Teresin atakował nadal, a goście niewiele byli w stanie zdziałać. W 65. minucie po zagraniu z lewej strony pola karnego Patryka Szewczyka do Michała Bargła piłka odbiła się od zawodnika gości i wpadła do bramki. W 71 minucie szóstego gola dołożył jeszcze Kacper Bargieł   i kolejne okazałe zwycięstwo stało się faktem. Pod koniec piłkarze Teresina nieco się rozluźnili, co zakończyło się w 85. minucie honorowym trafieniem SEMP-a, swoją drogą była to efektowna bramka.

Sobotnia wygrana to piąte zwycięstwo z rzędu Teresina i jednocześnie ósmy z rzędu mecz bez porażki. Niech ta znakomita seria zostanie podtrzymana za tydzień w wyjazdowym spotkaniu z Sarmatą Warszawa.

KS Teresin – SEMP Ursynów 6:1 (3:0)

Bramki dla Teresina: Sebastian Parśniak – trzy (21, 28 i 52 min.), Grzegorz Węsek (33 min.), samobójcza (65 min.) Kacper Bargieł (71 min.)

KS Teresin: Drązikowski (75 Chapuła) – Szewczyk, Binienda, Smoliński (68 Felczak), Żakowski – Stencel, Węsek, Parśniak, Bartosiewicz, M. Bargieł (72 Izak) – K. Bargieł

KST

fot.pixabay