Strona główna Sport Dwie porażki w okręgówce

Dwie porażki w okręgówce

89
0

PIŁKA NOŻNA Płocka Liga Okręgowa

Nasze powiatowe drużyny znowu przegrały swoje mecze w płockiej okręgówce. 0:2 Orkana w Gostyninie wstydu nie przynosi, ale szkoda straconych kolejnych ligowych punktów. Ciężko je będzie złapać, nie strzelając goli, a do tej pory sochaczewianie zdobyli ich zaledwie siedem (najmniej w PLO). Może o nie być trudno także w meczu z Pogonią Słupia, która się przebudziła i wygrała 5:1 z Amatorem Maszewo.

Przegrała również Unia, która do meczu z Deltą Słupno wybiegła na boisko w osłabionym składzie. Gospodarze już w piętnastej minucie wyszli na prowadzenie. Kwadrans później był remis, gdyż Tomasz Grzywacz wyrównał, skutecznie wykańczając dynamiczną akcją iłowian. Niestety nasz snajper musiał kilka minut później opuścić boisko z powodu kontuzji.

Po przerwie Unici mieli kilka okazji do podwyższenia wyniku. Sztuka ta się nie udała. Dodatkowo w 70′ boisko opuścił ukarany czerwoną kartką Mariusz Kunikowski. Osłabienie drużyny zakończyło się golem gospodarzy strzelonym dziesięć minut przed ostatnim gwizdkiem arbitra.

Mazur Gostynin – Orkan Sochaczew   2:0 (1:0)

skład: Konrad Kowalski – Robert Kołodziejczak, Łukasz Kobierecki, Piotr Orliński, Michał Foks, Kamil Jeznach, Kacper Jasiński (Adam Jastrzębski), Adrian Rzeźniczek (Kamil Śmigiel), Patryk Malinowski, Cezary Czarnecki (Radosław   Strzelczyk), Sebastian Wójcik

Delta Słupno – Unia Iłów   2:1 (1:1)

gol: Tomasz Grzywacz

skład: Dawid Kuśmider – Mariusz Kunikowski, Kuba Świątek, Damian Wojciechowski, Piotr Felczak, Oskar Kobierecki (75′ Krystian Rafalski), Tomasz Trafalski, Arkadiusz Błaszczyk, Kamil Kwiatkowski (68′ Szymon Kamiński), Marcin Karasiński, Tomasz Grzywacz (36′ Łukasz Józwik)