CZWARTY PUNKT ORKANA

97
0

PIŁKA NOŻNA Płocka Liga Okręgowa

Drużyna z Goleszyna to solidna ekipa, z którą zdobyć punkty, zwłaszcza na jej boisku, jest bardzo trudno. Sztuka ta udała się w ostatnią sobotę Orkanowi. Bezbramkowy remis jest sporym sukcesem naszej drużyny.

Drugi nasz zespół w płockiej okręgówce – Unia Iłów, zagrał na wyjeździe ze swoją imienniczką z Czermna. Pierwsza połowa i początek drugiej nie wróżą niczego złego. Iłowianie prowadzą 3:1 i grają przyzwoicie. Niestety w 55. minucie boisko musi opuścić Kuba Świątek (druga żółta kartka) i rozpoczyna się atak gospodarzy. W 70. minucie strzelają drugiego gola z rzutu karnego. W 90. minucie tracą trzeciego gola, a czwartego w doliczonym czasie gry.

Niestety mecz ten jest dowodem na to, że czasami bzdurnie złapana kartka może odwrócić losy spokojnie wygranego meczu. Jest to z pewnością temat do poważnego przemyślenia przez szkoleniowców i piłkarzy z Iłowa.

Orzeł Goleszyn – Orkan Sochaczew   0:0

skład: Michał Nowakowski – Robert Kołodziejczak, Łukasz Kobierecki, Robert Wasilewski, Piotr Orliński (Michał Foks), Adrian Rzeźniczek, Kamil Jeznach, Kacper Jasiński (Adam Jastrzębski), Kamil Śmigiel, Cezary Czarnecki, Sebastian Wójcik (Radosław Strzelczyk)

Unia Czermno – Unia Iłów   4:3 (1:3)

gole: Arkadiusz Błaszczyk, Tomasz Grzywacz (z rzutu karnego), Kamil Wojciechowski

skład: Hubert Duda – Przemysław Kamiński, Kuba Świątek, Kamil Wojciechowski, Piotr Felczak, Tomasz Trafalski, Oskar Kobierecki (84′ Krystian Rafalski), Arkadiusz Błaszczyk, Marcin Karasiński (65′ Łukasz Jóźwik), Jakub Lis (78′ Kamil Kwiatkowski), Tomasz Grzywacz (Szymon Kamiński)