Strona główna Chodaków Wypadek w Chodakowie – kierowca wjechał w barierki i spadł z mostu

Wypadek w Chodakowie – kierowca wjechał w barierki i spadł z mostu

448
0
PODZIEL SIĘ

W Chodakowie na moście w kierunku Żukowa, kierowca samochodu osobowego marki Reanult Scenic zjechał na barierkę i przebił się przez nią. Samochód nie wpadł do Bzury, zatrzymał się na znajdującej się tam skarpie.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek 7 września około godziny 20.00 w Chodakowie na moście znajdującym się w ciągu ulicy Mostowej. Kierowca zbiegł z miejsca zdarzenia, prawdopodobnie nic mu się nie stało. Żadna osoba nie wpadła do rzeki. Na ten moment nie są znane przyczyny wypadku.

Wczoraj wieczorem do sochaczewskiej komendy wpłynęło zgłoszenie o pojeździe osobowym, który przebił barierki na moście w Chodakowie i wpadł do rzeki. Z informacji wynikało, że nikt z auta nie wyszedł.

W kierunku mostu nad Bzurą natychmiast ruszyli policjanci i strażacy. Renault Scenic  rzeczywiście uszkodził barierki, leżał na dachu przy moście, lecz nie w wodzie. Kierowca oddalił się z miejsca zdarzenia.

Z powodu uszkodzeń powstałych podczas kolizji, most został zamknięty dla ruchu samochodowego. Odpowiednie służby zajęły się zabezpieczaniem barier- poinformowała  Agnieszka  Dzik z KPP w Sochaczewie

Policjanci ustalają, kto doprowadził do zdarzenia drogowego i co było jego przyczyną.

A.S

fot.policja