Strona główna Powiat Wydział Komunikacji w normalnym trybie

Wydział Komunikacji w normalnym trybie

170
0
PODZIEL SIĘ

Urząd Starostwa Powiatowego informuje, iż od poniedziałku 7 września br. Wydział Komunikacji i Transportu w Starostwie Powiatowym w Sochaczewie wznawia obsługę interesantów w normalnym trybie. Osoby chcące załatwić sprawy w Komunikacji, będą ponownie wchodziły wejściem bezpośrednio do Wydziału.

Po wejściu do budynku Starostwa należy pobrać bilet z automatu znajdującego się w sali głównej Wydziału. Naciskając na biletomacie przycisk odpowiadający danej kategorii spraw, urządzenie drukuje bilet. Na bilecie znajdują się informacje: symbol sprawy do załatwienia, numer biletu, stanowisko, do którego bilet jest przypisany, liczba oczekujących w kolejce oraz data i czas pobrania biletu. Z poprawnie pobranym biletem należy oczekiwać na wezwanie przydzielonego numeru, który zostanie wyświetlony na ekranie monitora znajdującego się w sali głównej (dodatkowo numer zostanie wywołany przez głośnik). Po usłyszeniu numeru biletu, należy zgłosić się do wskazanego stanowiska obsługi. Informujemy również, iż od środy 9 września br. będzie możliwe monitorowanie online stanu kolejki, poprzez specjalną zakładkę na stronie internetowej powiatsochaczew.pl

Jednocześnie informujemy, że na terenie urzędu obowiązują nadal szczególne zasady bezpieczeństwa. Prosimy o zachowanie wszelkich środków ostrożności w zakresie ochrony zdrowia zarówno interesantów jak i pracowników Starostwa. Wszystkich zgłaszających się do nas mieszkańców prosimy, by pamiętali o noszeniu maseczek zakrywających usta i nos, by używali rękawiczek jednorazowych i korzystali z płynów dezynfekcyjnych.

Zwracamy się także z ogromną prośbą, by osoby, które zauważyły u siebie jakiekolwiek objawy infekcji w postaci np. kataru, kaszlu, czy podwyższonej temperatury, powstrzymały się od bezpośredniej wizyty w Starostwie. Dziękujemy Państwu za wyrozumiałość.

Starostwo Powiatowe

w Sochaczewie