Wrócili bez punktu

fot.pixabay

PIŁKA NOŻNA Płocka Liga Okręgowa

Siódemka nie okazała się szczęśliwą cyfrą dla naszych drużyn. Orkan i Unia przegrały swoje mecze. Orkan wyjechał do Drobina na mecz z przeciętnie grającą w tym sezonie Skrą.

W pierwszej połowie był drużyną lepszą, a swoje sytuacje zmarnowali Cezary Czarnecki oraz Sebastian Wójcik. Skra w tym czasie wypracowała sobie cztery okazje, z których jedną wykorzystała.

Po przerwie sochaczewianie stracili drugiego gola oraz Czarneckiego (dwie żółte kartki) i praktycznie było po meczu. Co prawda Orkan dążył do zmiany wyniku i Adrian Rzeźniczek strzelił w słupek. Wynik jednak się nie zmienił. W następnej kolejce Orkan podejmuje lidera – Stoczniowca Płock (sobota, godzina 16.00) i będzie to bardzo trudny mecz dla naszej drużyny.

Unia Iłów zmierzyła się ze Zrywem Bielsk. Mecz rozpoczął się po myśli gospodarzy, którzy już w drugiej minucie objęli prowadzenie. Unia starała się grać otwarcie, ale popełniała błędy i straciła drugiego gola. Co prawda Błaszczyk z rzutu karnego nieco poprawił wynik, ale kolejny błąd kosztował Unię stratę trzeciej bramki.

Po zmianie stron trwa wymiana ciosów. Przy stanie 5:2 Błaszczyk nie wykorzystuje karnego. Kilka minut później sztuka ta udaje się Marcinowi Karasińskiemu. Niestety w ostatniej minucie gospodarze strzelają szóstego gola i jest po meczu. Unia zagrała niezły mecz, jednak doświadczenie i skuteczność były po stronie dobrze grających w tym sezonie gospodarzy.

Skra Drobin – Orkan Sochaczew   2:0 (1:0)

skład: Michał Nowakowski – Robert Kołodziejczak, Łukasz Kobierecki (Grzegorz Affek), Piotr Orliński, Michał Foks, Patryk Malinowski, Kamil Jeznach, Adrian Rzeźniczek, Kacper Jasiński (Kamil Śmigiel), Cezary Czarnecki, Sebastian Wójcik

Zryw Bielsk – Unia Iłów   6:3 (3:1)

gole: Arkadiusz Błaszczyk (z rzutu karnego), Oskar Kobierecki, Marcin Karasiński (z rzutu karnego)

skład: Dawid Kuśmider – Tomasz Trafalski, Kuba Świątek (70′ Łukasz Świątek) Damian Wojciechowski, Rafał Karpiński (73′ Łukasz Józwik), Kamil Wojciechowski, Arkadiusz Błaszczyk, Marcin Karasiński, Jakub Lis, Mariusz Kunikowski (46′ Przemysław Kamiński), Oskar Kobierecki

Wyniki VII kolejki

Skra – Orkan 2:0

Zryw – Unia 6:3

Delta – Amator 5:1

Stoczniowiec – Błękitni   4:2

Orzeł – Skrwa 4:1

Pogoń – Mazur 1:6

Czermno – Stegny (mecz został odwołany)

Tabela

1.Stoczniowiec Płock   18 44-6

2.Zryw Bielsk 18 30-13

3.Delta Słupno 15 18-8

4.Mazur Gostynin 14 21-10

5.Unia Iłów 13 26-23

6.Orzeł Goleszyn 11 22-14

7.Błękitni Gąbin 9 22-16

8.Amator Maszewo 9 22-16

9.Stegny Wyszogród 9 16-26

10.Skra Drobin 9 23-28

11.Skrwa Łukomie 4 12-20

12.Unia Czermno 4 7-11

13.Orkan Sochaczew 3 7-22

14.Pogoń Słupia 0 10-62

Tomasz Ertman

fot.pixabay

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz