Strona główna Młodzieszyn Wójt zachęca do głosowania

Wójt zachęca do głosowania

161
0
PODZIEL SIĘ

Monika Pietrzyk – wójt Gminy Młodzieszyn zachęca wszystkich mieszkańców z terenu gminy do wzięcia udziału w głosowaniu i oddania swojego głosu na Gminę Młodzieszyn w projekcie „Pod Biało -Czerwoną”.

Projekt „Pod biało-czerwoną” zakłada sfinansowanie przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej zakupu masztów i flag w gminach, których mieszkańcy dołączą do projektu. Inicjatywa zakupu masztu i flagi zależeć będzie od mieszkańców. Aby wziąć udział w akcji, należy zebrać odpowiednią liczbę głosów poparcia online (link poniżej). Głos poparcia dla inicjatywy zakupu masztu i umieszczonej na nim flagi, która będzie dumnie eksponowana w centralnym miejscu gminy, mogą oddawać jej mieszkańcy. Gmina Młodzieszyn z przyjemnością włącza się do tej inicjatywy.

Co należy zrobić?

  1. klikamy „Oddaj głos poparcia” – pod linkiem:https://bialoczerwona.www.gov.pl/
  2. wpisujemy Imię i Nazwisko
  3. podajemy adres mailowy
  4. w polu gmina wybieramy Gminę Młodzieszyn
  5. w polu lidera wpisujemy Monika Pietrzyk

„Pod biało-czerwoną” to projekt, który jednoczy nasz kraj w szczególny sposób – zachęca mieszkańców do budowania wspólnoty. W związku z obchodzoną tego roku 100. Rocznicą Bitwy Warszawskiej, inicjatywa ta jest pięknym uhonorowaniem Poległych za wolność i niepodległość naszej Ojczyzny. Mieszkańcy Gminy Młodzieszyn są mocno związani wydarzeniami historycznymi naszego regionu, dlatego wierzę, że wezmą liczny udział w tej inicjatywie.
Termin oddawania głosów mija 11.11.2020 r. Zachęcamy do licznego głosowania, gdyż w trzech gminach, które osiągną największą procentowo liczbę głosów w stosunku do liczby mieszkańców gminy, Rząd przewiduje udział Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego w uroczystości zawieszenia flagi na maszcie.

Razem możemy wiele! Zachęcamy do głosowania!

Szczegóły na www.mlodzieszyn.pl

Gmina Mlodzieszyn