Sochaczewski Klub Tenisa Stołowego serdecznie zaprasza na mecz Ekstraklasy Kobiet w tenisie stołowym

Sochaczewski Klub Tenisa Stołowego serdecznie zaprasza na mecz Ekstraklasy Kobiet w tenisie stołowym, który odbędzie się w najbliższy piątek 25 września o godz. 17:00 w Hali Sportowej przy ul. Kusocińskiego 2.

SKTS zmierzy się z drużyną MAR-BRUK ZRB GOSRIT Luzino. Podczas spotkania przy udziale władz miasta Sochaczew oraz PZTS zostaną wręczone medale i puchary dla naszej drużyny, za zajęcie 2 miejsca w Ekstraklasie Kobiet w sezonie 2019/2020. Dla naszego zespołu jest to ogromny sukces.
Kolejnym sportowym wydarzeniem, w którym weźmie udział nasza drużyna SKTS jest mecz wyjazdowy, który odbędzie się 27 września 2020 r. w Jastrzębie-Zdrój. Przeciwnikiem będzie klub JKTS JastrzębieZdrój.
Gorąco zachęcamy kibiców do licznego przyjścia ma mecz i żywiołowego dopingu.
Cel – ZWYCIĘSTWO!
Zapraszamy,

Bronisław Gawrylczyk – Prezes SKTS Sochaczew

fot.archiwum

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz